Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik ovuteszteltek teherbeesés...

Akik ovuteszteltek teherbeesésük során mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Visszanéztem az elmúlt 6-7 hónapban a peteérés környékén mikor tudtunk együtt lenni a férjemmel.


Egyszer pé előtt 2 nappal, egy ciklusban voltunk a tényleges peteérés napján (negatív ovutesztkor) és a többi esetben mindig pé előtt egy nappal (pozi ovutesztkor).

Lehetséges akkor hogy mindig pont elkerülték egymást?



2014. jún. 9. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
nem
2014. jún. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kifejtenéd a válaszodat?
2014. jún. 9. 21:19
 3/6 F.B.I. ***** válasza:
Szia! a hímivarsejtek 72, a petesejt 24 óráig él, tehát ha peteérés előtti 2-2,5 naptól az utána 1 napig bármikor vagytok együtt elméletileg nem kerülik el egymást. De nyugi egy év próbálkozás után kell gondolkodnotok bármiről is, addig is élvezzétek a próbálkozós hónapokat :D
2014. jún. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

annak örülök, ha nem kerülték akkor el! :-)

8. hónapban vagyunk, szóval pár hónap és egy évnél járunk..

2014. jún. 9. 22:05
 5/6 anonim ***** válasza:
ez a sperma élettartam csak normál PH-jú hüvelyre vonatkozik, szóval ha esetleg túl savas vagy, akkor lehetséges, hogy nem élték túl annyi ideig. Szerintem próbáljatok meg első negatív napon együtt lenni :)
2014. jún. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
szerinted savas közegben meddig élnek?
2014. jún. 10. 12:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!