Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A menzi elötti nap a párommal...

A menzi elötti nap a párommal együtt voltunk és másnap nem jött meg és már 5 napja nem. Régebben is volt, hogy késett vagy kimaradt, de elképzelhető, hogy azért, mert együtt voltunk és ezért kimarad?

Figyelt kérdés
2014. jún. 11. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Az a kerdes hogy vedekeztetek-e ? De szerintem csak siman kesik!
2014. jún. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem
2014. jún. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

éppmost olvastam,hogy menstruáció előttis van esély a terhességre, de akkormár nagyon kicsi rá az esély,mivel akkor kezd leválni a méhnyálkahártya és készül fel a szervezet a menstruációra. Ha nem rendszeres a menstruációd akkor nagyobb a valószínűsége. De én oylankor sosem estem teherbe. Nekünk pont a 16. napon sikerült összehozni babánkat :)

Csinálj majd egy tesztet pár nap múlva.

2014. jún. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"elképzelhető, hogy azért, mert együtt voltunk és ezért kimarad?"


Ne így közelítsd meg!

Azért nem jön meg, mert nyilvánvalóan ez egy hosszabb ciklus! Te magad írod, hogy régebben is volt rá példa.


Az, hogy elég hosszú-e ahhoz, hogy az eredetileg várt időpont előtti nap beleessen a termékeny időszakba, az majd úgy 10 nap múlva kiderül! Akkor tesztelhetsz, ha nem jönne meg!

2014. jún. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!