Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 napja késik a mensim,...

3 napja késik a mensim, terhesség van a háttérben?

Figyelt kérdés
3 napja nem jött meg, nem érzek semmit. Néha mintha meg akarna jönni, de nem. Csináltam tesztet, negatív. (Nem reggeli elsőt!) Ma úgy éreztem megjött, de csak folyásom volt.

2014. jún. 12. 10:25
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

Lehetséges, tesztelj holnap reggel :)


Nekem is késik, de semmi, negatív lett a teszt, de én görcsölgetek is rendesen, biztos megjön hamarosan. Nekem szerintem ez a rohadt meleg tesz be, megviseli a szervezetem, tuti azért késik.

2014. jún. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Én a stresszes környezetre gondolok, de nagyon ritka, mikor késik. Van hogy rám jön a hányinger, a szédülés. Úgy érzem, mintha keményedne a hasam is. Lehet, hogy már beképzelem magamnak?
2014. jún. 12. 10:37
 3/30 anonim ***** válasza:

Ugyanaz vagyok. Nekem atombiztos 26 napos ciklusaim vannak, képzelheted hogy megörültem amikor nem jött meg de a teszten semmi :( Reménykedek ezerrel csak nem tudom minek, amikor ugyanúgy érzem magam mint minden megjött előtt :(

Tesztelj holnap, azatuti. Drukkolok neked, legalább másoknak jöjjön össze, ha már nekem nem :)

2014. jún. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Tudod, hogy a terhesség előjelei között benne van az is, hogy olyan érzésed van, mintha meg akarna jönni. Te is reménykedhetsz még. Majd szomorkodj utána, ha megjött. Addig is fel a fejjel!!! :) Szurkolok én is neked!!!
2014. jún. 12. 11:12
 5/30 anonim ***** válasza:
Köszi :)) Nem szomorkodom, csak nem élem bele nagyon magam, hogy ne csalódjak akkorát :) Megvárom az egy hetet a nemvárttól és majd akkor tesztelek, akkor már csak kellene lennie valaminek.
2014. jún. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Én sem akarom bele élni magamat, de félig már bele éltem. :/
2014. jún. 12. 11:50
 7/30 anonim ***** válasza:
Ez szerintem mindenkinél így van. Nekem közben megjött, hurrá, szép piros, szóval nincs több remény :) Nem baj, újabb hónap újabb esélyek, nem adom fel. Éreztem én amúgy, mert nekem tényleg semmi jele nem volt. Neked drukkolok, te legalább érzel valamit :)) Ha mégse jönne össze, akkor ne keseredj el, mindig van esély csak sosem szabad feladni :)
2014. jún. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
ÓÓÓÓÓÓóóóóó, sajnálom!!!!! Így igaz, új hónap, új remények!! Szorítok! Még nekem is megjöhet, de a remény hal meg utoljára. Szóval... még várok! :)
2014. jún. 12. 12:33
 9/30 anonim ***** válasza:

Figyi, én csak a sajátomat írom le. Ugyanígy voltam előző hónapban..napokat késett , csináltam vagy 8 tesztet ez alatt a pár nap alatt, mind negativ, végül megjött. Én is félig beleéltem magam,emig nem jött meg, itt böngésztem, hogy volt e valaki így, de terhes volt. Csak magamat idegesítettem, mikor megjött.

Most nemvárt előtt 4 nappal teszteltem a szokatlan mellfájdalom miatt, és eddig úgy néz ki, pozitív :)

2014. jún. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Ne add fel,még lehet valami:-)most én is kételyek között vagyok,mert a fogi tabi alatt is és abba ahagyása utan egész 2honappal ezelöttig 28napra jött meg.viszont azért irtam h 2ho ezelöttig mert mar 2xer 21napra jött meg,most megvagyok zavarodva:-)nemtudom mikorra ne várjam:-)21napra szamolva tegnap kelett volna,de még semmi.egy héttel elötte voltegy. Apró borsoszem barnas valami,azóta csak a hasam fájt,azt hittem megjön,de nem.mára csak a melleim érzékenyek kicsit nehezek:-)de én se merek tesztelni,megvarom a 28 napra számolt idöpontot:-)mindenkinek drukkolok!:-)
2014. jún. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!