Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tojasfeherjes nyak csak egy...

Nitókrisz kérdése:

Tojasfeherjes nyak csak egy napig?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy ezer hasonlo kerdes volt mar, de nem talaltam hasonlot. Kedden voltam orvosnal, aki ultrahangon egy 21mm erett tuszot latott, aznap estetol minden este egyutt voltunk a ferjemmel, aznap es masnap is szurkalt a petefeszkem, de tojasfeherjes folyasom csak masnap este volt es kovetkezo nap reggelre meg is szunt.


Massal is volt igy, hogy csak egy napig volt ilyen jellegu nyak? Normalis ez? Mara mar egyaltalan nem faj a hasam es alig van egy pici,kremes folyas, de inkabb szaraz vagyok.


Sikerulhetett vajon elkapni a tuszorepedest igy?



2014. jún. 13. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinek és nem mindig van ilyen nyák. Nekem sem minden hónapban van. Szerintem nem ezen múlik. Vezess görbét és használj ovulációs tesztet ha most nem sikerülne.
2014. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod! Nekem eddig mindig tobb napig szokott lenni, ezert furcsalom most.

Sajnos nalam a homerozes es az ovu teszt nem mukodik, mert mindig maskor kelunk es itt ahol elunk nem lehet ovulacios tesztet kapni :(

2014. jún. 13. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!