Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki tudja hogy a méhszáj mensi...

Ki tudja hogy a méhszáj mensi előtt két három nappal hol kell hol legyen? Csak mensi előtti nap fontos hogy fent legyen?

Figyelt kérdés

5-6 ra nem várom , tegnap megnéztem kiváncsiságból (tudom hogy nem jó vizsgálódni és nem sűrűn szoktam), szóval kemény és alig érem el.

Gugolva kell nzni ugye?


2010. jan. 3. 09:57
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Szia!

Nem ajánlatos, de mielőtt babás lettem én is szoktam nézni.Mensi előtt 1 nappal középpen volt, és nem is volt teljesen zárt.Teljesen beparáztam.És mégsem jött meg.:)

Még korai, de ha fent is marad az jó jel.De szerintem ne piszkáld minden nap mert ha ott a picur az nem jó neki.Ha babás vagy egy 10-es érzékenységű teszt már lehet kimutatná.Nekem a 11. dpo napon már mutatta.

Sok sikert!


11 hetes km.

2010. jan. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm , még nem tesztelek, mert már annyi - tesztet láttam (6), nem akarom , majd a nem várt napján.

nem szoktam nézegetni , csak a mhónapban néztem akkor szerintem lentebb volt , meg ebben a hónapban kb 4 napja , akkor még középtájon lehetet, de mivel nem nagyon nézem nem is tudom igazán mikor van lent , vagy középen., majd lehet mensi előtti este megnézem.

Köszönöm mégegyszer és gratulálok a picihezez.


Ha valkinek van tapasztalata még írjatok.

2010. jan. 3. 10:08
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

Én abba is hagytam a méhszáj nézegetését jó pár hónapja. Nincs rá mit adni. Nem bizonyíték semmire!!!

Nekem volt ilyen is meg olyan is, mégsem jelentette azt,hogy terhes vagyok. Szóval csak felesleges és veszélyes dolog.


Nekem volt olyan, hogy mensi előtti nap EL SEM ÉRTEM, csak vhogy kitapintottam, hogy totál el van fordulva. naná,hogy vki írta,hogy ő ekkor terhes lett. Hát elhiheted,hogy beleéltem magam, másnap mégis megjött. Nem volt ott semmi sem...

2010. jan. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
A méhszáj helyzete a nap folyamán is változhat, nálam legalábbis így volt, amikor még néztem. Volt olyan, hogy bizosra tudtam, hogy ovum van, reggel megnéztem, könnyen elérhető volt, puha, nyitott. Tehát minden ahogy a nagykönyvben meg van írva. Pár óra múlva pedig zárt, kemény és elfordult. Azóta nem nézem.
2010. jan. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez borzasztó szubjektív "tünet", ne foglalkozz vele.
2012. febr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2 évvel ezelőtt kérdeztem , azóta itt játszom a ma már 14 hónapos kisfiammal,de azért köszi
2012. febr. 8. 17:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor nálad mégiscsk jelentett valamit.. de jó :)))
2014. okt. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!