Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kideríthető bárhogy a terhessé...

Kideríthető bárhogy a terhesség az első menzesz elmaradta előtt? Még egy hetem van addig, de furcsán rosszul érzem magam napok óta, együtt voltunk a 11. -12. -13. és 14. napokon, de késve vettem be pont akkor a tabit.

Figyelt kérdés
2010. jan. 4. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem deríthető ki. Még az orvosok sem tudják semmilyen módszerrel kideríteni. Ilyenkor még be sem ágyazódott a baba, azaz még teherbe sem estél... Leghamarabb a fogantatás után 12-14 nappal lehet kimutatni vizeletteszttel, illetve a vérzéskimaradás után kb egy héáttel ultrahanggal.
2010. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha kimarad,és a teszt is +,előtte nem tudod biztosra.
2010. jan. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vegyél egy érzékeny tesztet, vagy párat :) és tesztelj.

Ha "nagyon" terhes vagy, már a 10.napon kiderülhet...

(a fogantatástól számított 10.nap, amennyiben egybe esik az ovulációval)

2010. jan. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a legelsö vlaszolónak.hogy ne lehetne terhes,mi van ha pont 11.lett az azóta már rég beágyzódhatott mivel 7-10 nap és ma már 4.ke van.
2010. jan. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak: a kérdező nem december 11-re gondolt, hanem a ciklusa 11. napjára. Ez egy. Kettő: "Leghamarabb a fogantatás után 12-14 nappal lehet kimutatni vizeletteszttel". Ezt írtam, és ez tény, valamint tapasztalat is. Ha viszont a kérdező épp középidőben hagyta ki a tablettát, és még egy hete van a nemvártig (ami a tabletta miatt pontosan szokott jönni, 28 naponként), akkor még egy hete van addig, hogy kiderüljön: megfogant és teherbe esett-e, vagy sem. Ennyi.
2010. jan. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Az utolsó látja át jól a helyzetem, valóban itt tartok. Éjszaka hányingerem volt, de még csak kedd van, és leghamarabb jövő hétfőn tesztelhetek... megőrülök!!!


Köszi a segítséget!

2010. jan. 5. 09:05
 7/9 anonim ***** válasza:
az utólsónak.oké igazad van.én csak a beágyazódásról irtam hogy 7-10 nap.nekem is volt már terhességem és ha ö terhes ilyen korán nem érezheti annyira rosszul magát,mert a rosszullétek a 4. 5. héttöl kezdödnek és ha ö már 4-5 hetes terhes a teszt már igencsak kimutatná.ez pedig nekem is tapasztalat.szereintem meg csak agyilag van hozzárögzödve hogy nem akar babát és fél!Anno mikor én is gyógyszereztem volt ugy hogy 3 napot kihagytam,mert elfelejktettem magammal vinni a bogyókat ami többször is elöfordult, és nem lettem terhes.ö meg késve vette be.oké hallottam már olyanról is aki gyógyszer mellett lett terhes.ha elmarad a mensese utánna a teszt szerintem már tuti.de egyik ismerösöm is terhes volt de nem tudta,elment a dokihoz csak egy vizsgálatra és ö mondta meg neki hogy hölgyem maga kb 3 hetes terhes.
2010. jan. 5. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi még egyszer. De akkor tehát szerintetek nem vagyok terhes mert ilyen korán (1-másfél hét) nem érezhetek még belőle semmit, se rosszullét, hasfájás, émelygés, semmit?
2010. jan. 6. 07:58
 9/9 anonim ***** válasza:

tegnapi utolsó vagyok!

Szerintem nem vagy terhes mivel késve de bevetted a tabit!

A rosszulétek meg odébb vannak.Szerintem csak aggódsz azért érzed a terhes tüneteket.hányinger,émelygés,stb..a 4.5. héttöl kezdödnek és te még attól elég messze vagy.de ha mégsem jönne meg akkor tesztelj de kicsi az esély hogy terhes vagy.

2010. jan. 6. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!