Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem álmodom, ez tényleg...

Ugye nem álmodom, ez tényleg pozitív?

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 1. 08:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez nem álom! Ez valóság! Gratula! + :)))
2014. júl. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha időn belül jött ki, akkor igen. Ha időn túl, akkor kétesélyes...
2014. júl. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem nem álmodsz ez babás! Az enyém is ilyen volt. Most 11 hónapos nagy lány. Gratulálok sok boldogságot a babához.
2014. júl. 1. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Időn belül jött ki,5 perc után lett ilyen,amennyit egyébként is várni kell.Kb 3/4 órája csináltam a tesztet reggeli pisiből. :)

Jajj de jóóó :) Komolyan el sem hiszem! :)

Nekem ez már a második babám lesz,és ami hihetetlen számomra az az,hogy a kisfiam is elsőre sikerült ovu teszt segítségével,és ez a babánk is elsőre jött össze ovu teszttel.Komolyan van ilyen,hogy még egy szülés után is ilyen könnyen teherbe tudok esni???

2014. júl. 1. 08:16
 5/12 A kérdező kommentje:
Azt hittem a második nehezebb lesz.És a nemvárt előtt vagyok 3 nappal.
2014. júl. 1. 08:17
 6/12 A kérdező kommentje:
Ha júli 4.én jött volna a nemvárt,akkor ugye akkor leszek 4 hetes?Én arra gondoltam,hogy majd 2 hét múlva megyek orvoshoz először.
2014. júl. 1. 08:29
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Először is gratulálok a teszthez,szépen kivehető pozitív :)

Én 5 hetesen voltam először orvosnál,ami annyiból volt megnyugtató,hogy méhen belül volt a petezsák,volt benne szikhólyag,és 1 mmes embrió.(orvos szerint lehet kicsit előbb fogant,nem középidőben).7 hetesen hívott vissza,akkor már volt szívhang :)

2 hét múlva már nyugodtan mehetsz!

2014. júl. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Jajj, de szép pozitív teszt! Gratulálok! :) Mi most kezdtük el tervezni a kistesót, még nem próbálkozunk. A kisfiunk nekünk is elsőre sikerült és pont ilyen gondolataim vannak, mint neked is voltak, hogy vajon mennyit kell majd várni a tesóra :) Most reményt adtál, hogy a második baba is jöhet könnyen :) Gratulálok mégegyszer! Ez tényleg fantasztikus! :)
2014. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Hú de szép pozitív teszt! Hatalmas gratula! :-)

Én is szeretnék egy ilyet!

2014. júl. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2014. júl. 1. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!