Érdemes tesztelni?

Figyelt kérdés
Vasárnapra nem várom. Csütörtök délután rokonokhoz utazunk, és arra gondoltam, hogy csütörtök reggel tesztelnék egyet. Mivel nem mondtuk senkinek, hogy próbálkozunk, így másnál nem tesztelnék. De türelmetlen vagyok, hogy hétfőig kibírjam. Szerintetek érdemes csütörtök reggel tesztelni? Mutathat pozitívat, ha baba van?
2014. júl. 7. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem sokszor mutatja ki olyan koràn en helyedbe vàrnék..lehet még negatív lesz és feleslegesen csalódnàl..
2014. júl. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A helyedben inkabb varnek. En a nemvart napjan idon tuli pozit teszteltem, aztan vartam 3 napot, m megjon erzesem volt, gondoltam ugysem erdemes...de aztan pozi lett, viszont nemvart elott tuti nem mutatta volna ki nekem.

Szurkolok! :-)

2014. júl. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kivárnám a hétfőt.

Csütörtökön mentek rokonozni délután, ugye? :) Délelőtt pakolj be, üsd el az időt bármivel. A rokonoknál meg úgyis gyorsabban megy majd az idő, elbeszélgetitek. De vegyél egy tesztet, hogy hétfőn meg tudd csinálni... :)

2014. júl. 8. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!