Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Annak mi az esélye hogy...

Annak mi az esélye hogy barátnőmmel szerekezunk gumival es utana vegesztunk, es ra egy par orara megint szeretkezunk, masik gumival. Es menyi az eselye hogy teherbe essen? Az elso menet utan meg toroltam a peniszemet?

Figyelt kérdés
2014. júl. 7. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem.

Mindkét alkalommal gumival szexeltek. Akkor miért lenne a 2. alkalommal nagyobb esélye bárminek is? :S

2014. júl. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Nem értem a kérdést. Rágóztatok szex közben? Vagy a gumi barátnőddel szexeltél?


Vagy ha jól értem, hogy kotont használtatok, akkor mégis mitől lenne terhes? Előspermásított óvszert használtál? Kiszakadt? Vagy mitől esne teherbe...?

2014. júl. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, el tudtad-e olvasni, ami az óvszerre rá volt írva, vagy megértetted-e, hogy mindaz mit jelent.
2014. júl. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem valòszínü ha helyesen használjátok a gumit ès nem szakad ki... Jöl csinàljátok, nem èrtem mit bunkóznak egyesek... Legalább ti èsszel csináljátok! Mindig vèdekezzetek az a lènyeg ès akkor nem lesz baj.
2014. júl. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem nem szakad ki csak a spermium az első alkalom után nem-e kerülhet oda és ha igen akkor attól nem lehet terhes nem?
2014. júl. 8. 07:10
 6/7 anonim válasza:
De hat hogy az ordogbe kerulne oda, ha gumi van rajtad?
2014. júl. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom csak nekem ez ilyen félelmem :/
2014. júl. 8. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!