Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Érdemes még tesztelnem?...

Érdemes még tesztelnem? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Múlthéten volt pé-m.Kivételesen nem középidőben, hanem jóval később. Erősebb, mint szokott.

Hétfőn kellett volna megjönnie, de nem jött. Lehetséges, hogy ezért nem mutatja a teszt??


2014. júl. 17. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha múlt héten volt az ovulációd, akkor onnan kezdve számold a 14 napot, így lényegében nem késik még a mensid. Nekem is volt már olyan hogy később volt ovum, így csúszott a vérzésem is. Tesztelned is csak jövőhét vége felé érdemes.
2014. júl. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

kevés nőnek van 28 napos ciklusa.

Nekem átlag 37.

Az utolsó mensi június 7-én volt.Ez a 41. napom. És még várhatok 2 hetet? Az nem sok egy kicsit? Nem túl nagy csúszás?

Kicsit ijesztő.

2014. júl. 17. 19:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Nagy csúszás,de nekem is volt màr 31 napos ciklus helyett 40 napos késői ovu miatt.Ha később van ovud később jön a vérzés is.

Általában ovu után 14 nappal van vérzés függetlenül a ciklus hosszától (de ez sem tuti lehet +-2-3 nap)

2014. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A ciklus hanyadik napján volt pé-d?
2014. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy pontosan nem emlékszem, csak arra, hogy a múlthéten volt. Talán a hét második felében.
2014. júl. 18. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!