Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki akar tesztelni vasárnap...

Ki akar tesztelni vasárnap reggel? Tesztek fel görbét?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia, nekem már kb. egy hete késik!

De nem merek tesztelni, mert szerintem negatív lenne, mert decemberben egy kicsit beteg voltam és attól is késhet, bár a párom nyaggat! Ebben a hónapban nem mértem a hőmet sem, semmit nem csináltam, így nem tudok viszonyítani csak azt, hogy krémes még a folyásom, és kicsit meg vannak duzzadva a melleim. Sajna nekünk amúgy is nehezített a teherbeesés, ezért is nem akarok csalódni. Azt hiszem még várok pár napot, hátha megjön.

Neked vannak tüneteid? Mióta késik, vagy mikor kéne megjönnie?

2010. jan. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Meg van duzzadva a mellem és fáj is, néha fáj a pocim, de ezek sajna menszi tünetek is lehetnek.2-4 napja késik mert a görbém alapján 2 napra is tehető a peteérés és elég nehéz eldönteni.Én holnap tuti tesztelek ha addig nem jön meg:most nagyon félek állandóan a WC járom és rettegek a reggeli hőmtől ahogy ma is nehogy leesen mert akkor valószínű ez a hónap is ugrott.nekünk is nehezített az egyik petevezetőm el van szűkülve és szabálytalan lefutású sajna már volt egy méhen kívülim.Neked miért nehezített?


Több mint egy éve próbálkozunk.

2010. jan. 9. 10:44
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi 2008. májusa óta próbálkozunk. A páromnál vannak gondok,eléggé kevés a spermaszám, már a lombik is szóba került :-(. Eddig még nem jött meg ez a 38. napom. A cicijeim továbbra is duzzadtak, ennyi. De már annyiszor csalódtam, hogy kisebb a pofára esés ha csak úgy megjön, mint egy negatív teszt így várok még vele, mert volt már, hogy egy egész hónap kimaradt. De izgulok érted, és drukkolok, írd meg az eredményt.
2010. jan. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Pozi lett a tesztem de már volt két szellemcsíkos Lili tesztem régebben.Most gabriellem van itthon azt mondják ez elég megbízható.A csík ezen jól látható de jóval halványabb mint a control csík.
2010. jan. 10. 06:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!