Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egy 4 hetes terhességet akkor...

Egy 4 hetes terhességet akkor is észrevesz a doki, ha csak rutin nőgyógyászati vizsgálatot csinál?

Figyelt kérdés
2008. aug. 3. 23:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem valószinű. Nekem 5 hetesen UH segitségével sem mondtak biztosat.
2008. aug. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sajnos saját tapasztalatom még nincs, de egyik kolléganőmnek egy idős, igen nagyra becsült, sokat tapasztalt doki az elmaradt menzi utáni héten uh nélkül azt mondta, hogy nagyon valószínű, hogy baba van és valóban az volt!

De ha megkérdezi a vizsgálat előtt, hogy mikor jött meg utoljára, akkor ha igazat mondasz, akkor úgyis rájön!

2008. aug. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de a menzimnek 8.-án kell megjönnie és én 5.-én megyek dokihoz!
2008. aug. 4. 09:37
 4/5 anonim ***** válasza:
SZia ha úgy gondolod hogy terhes vagy ezt mondd el a dokinak is mert ilyenkor nem szoktak vizsgálni,csak hüvelyi uh val vagy uh val!!Szerintem csinálj egy tesztet már nagy valószínüséggel kimutatja ha van baba!!!
2008. aug. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hetesen még semmit nem látott a dokim az UH-n sem, 5 hetesen viszont egyértelműen látta a petezsákot. :-)
2008. aug. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!