Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sajnos Így nem leszek terhes...

Sajnos Így nem leszek terhes ugye? Sos-sos! (BABAPROJECT)

Figyelt kérdés

2014.03.3-án volt menstruációm

2014.04.5.én volt menstruációm

2014.05.3-án volt menstruációm

2014.06.7 -én volt menstruációm

Szóval elégrendszertelen.. Viszont tegnap párommal együtt voltunk,és ma reggel meg jött..(2014.7.19) Így esélyem sincs rá hogy terhes legyek ugye? Tudom hülye kérdés, de babát szeretnénk. :) De hát nem adjuk fel,amíg siker nem lesz!! :)Esetleg valaki valami vitamint ,ami elősegíti a terhességemet tudna ajánlani ? Vagy valami tippet ?? A naptáros dolog nem működne ( szerintem) mivel SAJNOS rendszertelen a menstruációm.


2014. júl. 19. 14:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk egy teljes körű orvosi kivizsgálás nem ártana.

Meg inkább a Gyerekvállalás, nevelés kategóriában kéne kérdezni, ott sztem többen tudnak segíteni.

2014. júl. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Keress fel egy orvost.
2014. júl. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első válaszoló : Orvoshoz voltam.;) És nem tudnak segíteni, csak fogamzásgátlóval !
2014. júl. 19. 18:03
 4/4 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én csak a júni-júlinál látok rendszertelenséget. Átlag 30-31 napos ciklusaid vannak, az eltérést befolyásolhatja az idő, a stressz, stb.

LH teszttel kellene próbálkoznod, hogy be tudd lőni a peteérésedet. Ilyen ciklusnál kb. 15. nap környékén lehet, de ha 1-2 hónapot rászánsz, és mondjuk a 10. naptól nézegeted, rá fogsz jönni mikor kell együttlennetek. Lesz olyan hónap is, amikor nincs peteérés, ez van. Nem szoktál érezni petefészek szurkálást félidő közben?

Mióta próbálkoztok?

Elég fura, hogy a doki csak a fogamzásgátlót javasolta. Válts orvost szerintem. Ha már egy ideje próbálkoztok és nem jön össze, akkor először vérből néznek hormont a hó elején (kb. 3.nap) és a 22. nap környékén. Ebből már sok mindenre fényderül. Ha ez rendben, szokták monitoringolni a peteérést is. Vagy van peteérés támogatásra enyhébb hormongyógyszer is.

2014. júl. 20. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!