Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 10-i aktusból terhes...

Ha 10-i aktusból terhes lettem, lehetséges, hogy a Gabriel teszt nagyon halványan mutatja ki a babát?

Figyelt kérdés
olyan halovány volt,hogy nem tudtam megkülönböztetni hogy száradási csík-e vagy halvány + a medilabom csütörtökön elég határozottan volt pozi ott tudtam,h.nem száradási csík volt...
2014. júl. 27. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Nekem is akörül fogant meg a bébi, jövőhét utáni hét hétfőn megyek dokihoz. Nekem már csütörtökön erős xepil pozi tesztem lett. Ma pedig Clearblue (+) 2-3 hét :) Nem mindenkinél termelődik egyformán a hcg. Ajánlom neked az xepil tesztet. 500 Ft és nagyon megbízható :)Nincs fotód a tesztről? Nem lehet, hogy későbbi aktusból fogant?
2014. júl. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pöttömöcske ***** válasza:
Nekem is 10-én volt ovum a ciklus.hu szerint, mi előtte való nap voltunk együtt. 20-án vasárnap a 10dpo-n még negatív lett a tesztem, de a nem várt napjára, 24-ére már halvány pozi lett! :) Azóta lassan de erősödik. Engem majd 31-én csütörtökre vár a nőgyógyászom! Egyenlőre még felfoghatatlan, főleg, hogy elsőre összejött, remélem minden rendben lesz "velünk"! Van kedvetek együtt nyomon követni a történéseket?
2014. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Persze, nagyon szívesen! Ezek az én tesztjeim: [link]

Az első a Csütörtöki, a második a Mai :)

Nagyon izgulok már, hogy minden rendben lesz e! Elég hipohonder vagyok.

Te hány éves vagy? :)

2014. júl. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Pöttömöcske ***** válasza:

De jó, hogy kb egyszerre történik minden! :) Én 27 leszek most aug. 13-án! Férjemmel most júli. 13-án voltunk 2 éves házasok, de már 9,5 éve együtt vagyunk! Egyébként Németországba élünk jelenleg, és itt is fog elvileg megszületni a baba. Most még a lakáson is stresszelek, lehet másikat kell keresni, és persze ez is pénzbe kerül.

Nálam elég korán jelentkeztek a tünetek, mint a mell érzékenysége, görcsölget picit a hasam is és pár napja pici reggeli émelygés is van.

Ez a mai 25-össel készült tesztem: [link]

És itt a kérdésem, mikor még csak 10-es teszteltem: http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Nálatok valami tünet? Jajj, már alig várom, hogy lássam, még ha csak a petezsákot is... :D

2014. júl. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 20 éves vagyok, a párom 23. Nógrád megyeiek vagyunk. Még igazán fel sem fogtuk az egészet, olyan hihetetlen :) Az a furcsa, hogy nálam nincs semmi, csak pici görcsök néha. Talán ezért is olyan hihetetlen. Mi is alig várjuk már a dokit. :)
2014. júl. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Pöttömöcske ***** válasza:
Én már csak egyet alszok és megyek a dokihoz! :)
2014. júl. 30. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi újság? Mi volt a dokinál?
2014. júl. 31. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Pöttömöcske ***** válasza:
Már látszik a petezsák és a szikhólyag is! Annyira jó volt! :) Majd 7-én megint megyünk, és elkezdődött tegnap a hányás is... ma csak hányingerem van és sok a gyomorsavam... kicsit nehezen viselem, de boldog vagyok! :)
2014. aug. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én tegnap voltam dokinál. Azt mondta olyan 5 hetes lehetek. Mindent rendben talált :) Jövőhéten megyünk újra a hétvége felé :) Akkor talán már szívhang is lesz :)
2014. aug. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!