Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy hülye kérdés de...

Lehet hogy hülye kérdés de nekem furcsa "véletlen"? Véleményekre vagyok kiváncsi!

Figyelt kérdés
Szóval amig nem, akartunk kisbabát nem is nagyon foglalkoztam ezzel de akkor volt hogy minden hónapban gumival védekeztünk volt h egy hónapban egyszersem. És akkor is késett de akkor csak párszor voltunk igy együtt. De amióta babát akarunk azóta volt olyan hónap mint pl a december h kb 13 szor voltunk együtt és épp annyi napot késet.... És ez régeben is igy volt ahányszor együtt voltunk és "nem Védekeztünk" annyi napot késett. szerintetek lehet valami összefüggés vagy csak pont igy jött össze? Lehet h hülyeség de kiváncsi vagyok a véleményetekre.
2010. jan. 12. 21:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Remélem azt is számolod, hogy egy nap hány zsepit használsz vagy hányszor nyitod ki az ajtót.

:D

Sztem semmi összefüggés nincs.

2010. jan. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát szerintem sincs de nem voltam vagyok benne biztos, fél éves sikertelen próbálkozás után csak úgy megfordult a fejembe h lehet ez valami gondnak is a jele....
2010. jan. 12. 21:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vok, nem akartalak megbántani.

Mi 2 évig próbálkoztunk, aztán elkezdtem szedni a Gravidát, 2 hónap múlva pozitívat teszteltem.

Előtte mindig rendesen volt meg, majd a Gravidás hónapban késett, már azt hittem baba... De végülis egy hónapra rá sikerült.

Jók ezek a vitaminom, hiszek bennük.

2010. jan. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem bántottál meg csak reagáltam... :-) Hát már én is gondolkodok valami ilyesmiben...
2010. jan. 12. 21:30
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaza van az előző válaszolónak.Én is mikor elkezdtem szedni az elevitet és a folsavat,1 hónap múlva teherbe estem.Hogy emiatt e vagy sem ,nem tudom,de előtte pár hónapig mi is próbálkoztunk.Szerintem próbáld meg:-))22 hetes kismami
2010. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szerintem sincs összefüggés, nekem cickafark tea+Gravida+ Folsav segített már az elsö ilyen hónapban. Elötte 3 hónapig semmi...

22/L, 5 hetes

2010. jan. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!