Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a véleményetek ha elevitet...

Mi a véleményetek ha elevitet és folsavat szedek hogy könnyebben összejöjjön a babuci? 3 hónapja próbálkozunk most kezdtem el szedni

Figyelt kérdés
27-28 naposak a ciklusaim augusztus 2.jött meg nem sokára peteérés várható ha minden igaz.remélem sikerül összehozni apának szeptember 4 van a szülinapja és jó lenne meglepni :)
2014. aug. 11. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Eheted a vitaminokat de az sajnos nem befolyásolja a fogamzást szóval ne éld bele magad.. kívánom mihamarabb babás lègy!40hkm
2014. aug. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Elég az egyik. Illetve 800 mg folsav/nap (nem vagyok biztos a mértékegységben)
2014. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
jók a vitaminok arra, hogy feltöltsd a szervezeted. de nem ettől függ, hogy összejön-e a baba. ezek csak vitaminok.
2014. aug. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A folsav mindenképpen jó, mert ha összejön a baba, akkor az első időben ez a legfontosabb.

E vitamint is szedhetsz, vastagítja a méh nyálkahártyát, ezáltal könnyebb a beágyazódás.

2014. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Folsavat mindenképpen szedjél, mert az az első hetekben nagyon fontos. Az e-vitamint pluszban meg csak akkor ha tényleg kell amiatt mert nem elég vastag a méhnyálkahártyád. Ugyanis ha túlvastagítod, akkor amiatt nem tud beágyazódni. nekem ezt a nőgyógyász mondta.
2014. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!