Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés után 3 nappal alhasi...

Peteérés után 3 nappal alhasi enyhe fájdalom mitől lehet?

Figyelt kérdés

Olyan, mindjárt megjön érzés....3 gyerekem van, de ilyennel még nem találkoztam...

Peteérés előtt 4-5 nappal voltunk együtt védekezés nélkül...


2014. aug. 21. 12:31
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, de ebben a hónapban is ugyan azt érzem :O
2014. szept. 20. 12:47
 12/21 anonim ***** válasza:

Akkor szurkolok neked.Mikorra nem várod?

Nekem is ezek a tünetek...reménykedek.

2014. szept. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm :) Én is nagyon drukkolok Neked!

Majd írj, hogy hogyan alakultak a dolgok! :)

2014. szept. 21. 19:12
 14/21 anonim ***** válasza:

Köszönöm :-) mindenképpen megírom.

Aztán majd Te is,ha bármi van.

2014. szept. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
sziasztok kár ,h nem írtátok meg mi lett a vége :(
2015. aug. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Juti81 válasza:
Peteérés után nekem is mindig szúrkálgat a hasam és az oldalam. Mi is babát szeretnénk.
2016. máj. 8. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Én is mindíg ugy vagyok,hogy aktus után szurkál a hasam ....Mi is szeretnénk babát már 2 éve de semmi! Mult hónap 26.án volt a mensim elötte együtt voltunk és ma olyan érzésem van mintha megvakarna jönni...... Az 10 napja volt! Szerintetek?????????
2016. szept. 5. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem olyan kérdésem lenne, hogy 01.28-án ovuláltam és együtt voltunk a párommal. Már lassan 1 éve próbálkozunk összehozni egy kis pocaklakót! Úgy érzem most sikerült! Azóta feszîtő érzés van a hasamban és néha finoman fájdogál is, bár ez még nem a beágyazódás. Van aki olyan nők akik érzik a sejtosztódás okozta elektromos inpúlzusait. Szerintetek reménykedhetek?
2017. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 .nora válasza:
Sziasztok. Volna egy kérdésem agusztus 27 jott meg a menstruáciom es szeptember 10és 11 én volt peteérésem . Namost 8,10 egyutt voltam a párommal .. de 12 mikor egyutt voltunk akkor fájt a szexnél es abba hagytuk. Namost nekem egyből volt egy minimális rozsaszin bevérzésem es rá következő napra meg ijen barnazásom volt . Mar szerencsére nincsen de viszont a mellem fáj keményedet es sokszor a hasam enyhén el kezd gorcsolni . A következő menstruáciom jovohèten 24. Kellene hogy meg érkezzen .
2017. szept. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Utolso!! Mi lett a vége megjött? :)
2017. szept. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!