Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meg fog jönni, vagy esetleg...

Meg fog jönni, vagy esetleg van esély babára?

Figyelt kérdés
23.ik, 24.ik, és 25ik napon azaz ma is barnáztam egy keveset, a hasam is görcsöl, mintha meg akarna jönni, (28 - 30 naposak a ciklusaim) utrogestant szedek 2x2-t, eddig soha nem pecsételtem utrotól, most meg megjönne idő előtt? Vagy a barnázás mellett még lehet baba, akkor is ha görcsöl a hasam kicsit? Tesztet csak vasárnap csinálok szerintem... az lesz a 28.nap.

2014. aug. 21. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajnos nem tudok érdemben tanácsot adni, mert nincs tapasztalatom, de amiket olvastam ezen az oldalon, azok alapján a pecsételés és a "megjön" érzés ellenére is lehet baba a dologban. Drukkolok, hogy baba legyen. :-)
2014. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy írtál! Most du. a tesztem azt hiszem halványan de pozi lett, még mindig van min barnázás, remélem megmarad a babóca ha egyáltalán hihetek a tesztnek :)
2014. aug. 22. 17:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Tegyél fel képet a tesztedről. Megnézem, hátha látom én is rajta. Nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen. :-)
2014. aug. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2014. aug. 22. 19:28
 5/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is halvány pozi. Csinálj egyet reggel is. Szerintem hívd fel az orvosodat, hogy ő mit javasol a pecsételés miatt. Addig is halk gratula. :-)
2014. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, ha holnap reggel erősebb pozi, és még mindig barnázok rácsörgök a dokira, amúgy van itthon utrogestan hüvelykúpom is, most azt tervezem hogy inkább a lágykapszula helyett azt fogom használni, mert elvileg a lágykapszula is okozhat áttöréses vérzést, a hüvelykúp talán nem...
2014. aug. 22. 19:53
 7/11 A kérdező kommentje:

Szia, gondoltam megmutatom ez ma délutáni és barnázás (kop-kop) nem volt ma egy csepp se :) holnap digitális clearblue-val csinálok tesztet :) remélem tényleg baba van a dologban 1 éve várjuk - tudom nem olyan eget rengetően hosszú idő de nekem már annak tűnt :)


[link]

2014. aug. 23. 18:58
 8/11 anonim ***** válasza:
Szépen alakul ez a teszt. Egyre szebb. Gratulálok :-)
2014. aug. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,aranyos vagy! Ez mai:

[link]

2014. aug. 24. 03:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Óriási gratula. Nagyon örülök. :-)
2014. aug. 24. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!