Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen csúnya lett a görbém!...

Milyen csúnya lett a görbém! Megjött, mégis valami nem stimmel? Többi lent. (görbe csatolva)

Figyelt kérdés

[link]

Háát megjött:(Mensi előtt teszteltem:--lett.Másnapig tartó mensi után teszteltem:+ lett.De nem jelöltem be,mert lehet a teszt tévedett.

Nem hagyott a dolog nyugodni,irány tegnap a doki.Hüvelyi uh-n,megnézett:endometrium:17,2 mm-es.

Vérvétel stb nem volt,mert magánrendelőbe mentünk,bogyót nem írt ki,mert már nem véreztem.Doki nem saját volt.Hőm mensikor mindíg lent van,most cammog felfelé.

Sűrűn járok pisilni,pedig nem kell sokat pisiljek,és nem vagyok felfázva sem.Álmos vagyok főleg délután.És idegesít,hogy megjönérzésem van,pedig most múlt el 2 napja.

Tesztelni nem fogok,mert belőlem él meg a patika.Gondoltam rendelek a Vateráról a jövőhéten,ha nem fog esni a hőm,vagy ha nem történik változás negatív értelemben.

Szerintetek?

Volt valaki hasonló "cipőben"?Mi lett az eredménye?

Mi lehet velem?


2010. jan. 17. 10:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia.

Mi történt azóta??

2010. márc. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!