Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van pozitív vélemény a Meriona...

Van pozitív vélemény a Merional (tüszőérést serkenető) majd utána a Choragon tüszőrepesztő injekciókúráknak? A Choragon injekcióból hányat fognak beadni? Mekkora az esély hogy teherbe esek ezek után?

Figyelt kérdés
2010. jan. 18. 10:43
 1/3 anonim válasza:
Én a 3. naptól a 12. napig kaptam napi 1 Merionalt, utána 1 tüszőrepesztőt a 13. napon. A megadott időpontokban utána együtt voltunk a párommal. Aztán elkezdtem a napi 3x1 Duphastont.... és semmi. 28 napra óramű pontossággal megjött a menzeszem, pedig a doki folyamatosan azt mondta hogy úgy zajlik minden, ahogy kell. Remélem Te sokkal nagyobb sikerrel jársz! Drukkolok!
2010. jan. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én azért kapom a Merionalt,mert nincs menstruációm ezáltal peteérésem sem! A Duphastont miért kellett szedned? Azt arra írják,akinek meg akarják hozni a menstruációját nem?

Sok sikert neked! Remélem hamarosan mindegyikőnknek sikerül!

2010. jan. 18. 13:56
 3/3 anonim válasza:

A Merionalt azért kaptam, mert ugyan van minden hónapban peteérésem, csak nem megfelelő méretűek a tüszők. A szurinak köszönhetően ez megoldódott.

A Duphastont enyhe sárgatest elégtelenségre kaptam, ami ezáltal a létrejött terhességet segít fenntartani.

Igen, szokták a menzesz elindítására is használni, de ott csak pár napig adják. Az én esetemben addig kellett szedni, amig egyértelműen ki nem zárták a terhességet, hiszen ennek a gyógyszernek a hirtelen megvonása adott esetben vetélést is okozhat. Majd jelentkezz, hogy hogyan alakultak a dolgok! :)

2010. jan. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!