Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen hogy fordulhat elő?...

Ilyen hogy fordulhat elő? Ilyen durva eltérés két nőgyógyásznál? Terhesség

Figyelt kérdés
Tudni kell hogy múlt hét kedden voltam az SZTK orvosnál ő nem látott terhessegre utaló jelet atkuldott kórházba hogy szerinte méhen kívüli ott már 4 mm petezsakot látták. Ma voltam az sztks orvosnál aki 9 mm üres petezsakot látott, szerinte megállt a fejlődés, sokkal nagyobbak kéne lennie, és szerinte a kórházban is hazudtak mert nincs kép a 4mm petezsakrol. Oké atmentem egy másik kórházba azonnal ott ma 17 mm petezsakot és 0,6 clr volt az eredmény ez hogy lehet???
2014. szept. 9. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy?
2014. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az sem mindegy hasi vagy hüvelyi uh volt.
2014. szept. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A hasi ultrahang pontatlan es az se mindegy, hogy mennyire gyakorlott, aki az ultrahangot csinálja, illetve milyen a gépe.
2014. szept. 9. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valószínűbb, hogy ott, ahol már látható volt a baba, sokkal jobb és újabb géppel, netán tapasztaltabb szonográfus van.

A kórházi uh gépek sokszor régiek, elavultak, a monitor régi, szemcsés...

Nálam volt, hogy 1 cm-rel is elmérték a baba fejkörfogatát, ezért mindig is a magándoki uh méréseit vettem komolyan, a kórházit az amolyan "kötelező protokoll"-nak néztem.

2014. szept. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

5 hetes...

Mindkettő SZTK orvos, és kb egy idősek, mindketten hüvelyi UH-t néztek az egyikük Banczik Zoltán ( találkoztam már itt a nevével) - az SZTK-s a másikuk Szent Margitos. A baj ezzel csak az hogy kb egész délelőtt sírtam amikor Banczik közölte a tényeket miszerint valószínűleg elhalt...

2014. szept. 9. 17:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezért nem szabad ilyen korán orvoshoz menni, csak a frászt hozzák az anyukára. Nyugodj meg, ott van a baba!

Nekem ugyanaz a doki, ugyanakkor két igen eltérő nyálkahártya vastagságot mért. Először azt mondta 5 mm, mire én riadtan ránéztem hogy lehet az, mikor előtte egy nappal 10 mm-es volt? Nem véreztem és semmi, hova tűnhetett volna el? Erre újra megnézte, megmozgatta az uh-t és láss csodát megint 10 mm-es volt. Ez csak egy példa mennyire eltérő adatok lehetnek.

Próbálj megnyugodni, és ha nem muszáj ne menj dokihoz 2 hétnél hamarabb!

2014. szept. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olvastam már másképp a kérdésed. Én összefoglalom: az orvosod egy bunkó akár honnan nézzük.
2014. szept. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Lehet mert az első esetnél is kitettem, azóta megy sajnos a paráztatás, főleg ma hogy mondta szerinte akkor se volt ott semmi hiába van ambuláns lap máshonnan, csak odaírta azaz orvos... ilyet nem tudom hogy mondhat, de többet hozzá nem megyek mert ez a mai délelőtt pokol volt


Igen nem is mennék amúgy csak muszáj volt a hetekben hogy rendesen fejlődik-e (később fogant)

2014. szept. 9. 17:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem BZ jó orvos, de az uh gepe nem a legjobb.
2014. szept. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!