Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mégis csak nagy volt az...

Mégis csak nagy volt az esélyem a terhességre?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

Én írtam ezt a kérdést is. Azóta minden úgy alakult, ahogyan szokott, 2 hete volt tojásfehérjeszerű nyákom, hasszurka, a mellem feszülni kezdett és fájni, majd krémes folyás. Olyan minden, mint szokott. Aztán ma már nem feszült a mellem, a krémes folyás mellé volt egy kicsit nagyobb csepp vizes. Tesztet nem mertem még csinálni azért sem, mert nem tudtam, hogy mit fog mutatni és, hogy tutit mutat e. 1 hónapja volt most vasárnap az aktus.Ha terhes lennék lennének már egyéb más tünetek is? És ez a kis csepp vizes, illetve a mell fájdalmának hirtelen eltűnése lehet tünet?

Kérlek ne nézzetek hülyének, nem szeretnék lenéző vagy bántó válaszokat kérni, csak valami nyugtatást, normális választ a kérdéseimre. Köszönöm!!


2014. szept. 16. 18:10
 1/4 gabriell88 ***** válasza:
Szia! nekem is ilyen volt, egyszer émejegtem, akkor nem fájt a mellem, aztán avgy a mellem fáj és nem émejegtem.Szerintem vegyél egy tesztet. Egy hónap az sok idő, akkor már késik is, gondolom.A nem várt napján már szép pozitívat lehet tesztelni.Érdemes lenne..
2014. szept. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem szeretnénk babát, mert fiatalok vagyunk, az a baj...:\

Aktus mensi előtt 4 nappal volt, a mensim meg is jött ugyanúgy, mint ahogyan szokott, addig is tartott, ugyanolyan erős volt, minden teljesen olyan volt.:) A következőt hétvégére, jövőhét elejére várom.

2014. szept. 16. 18:26
 3/4 gabriell88 ***** válasza:
Akkor még sok minden lehet.lehet csak beteg vagy. Ha nem jön meg, akkor érdemes csak tesztelni, de ha nagyon nem bírod talán most is láthatsz valamit,de megmondom őszintén nekünk csak az elmaradtkor mutatta ki.Viszont ha terhességre gyanakszol, kérhetsz háziorvostól is akár vérvizsgálatot, hogy nézzék meg a hcg szintet.Az alapján már tudni fogod terhes vagy e vagy sem.
2014. szept. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerda óta már megvan.:)
2014. szept. 20. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!