Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan no aki nem...

Van itt olyan no aki nem kifejezetten anyatipus de megis szult gyereket?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy en vagyok az a kifejezetten ismerosok gyereke irant rajongo ember. Meg nem gugyogok a gyerekeknek mint masok. Viszont ugy gondolom hogy egy gyereket szeretnek. A sajat gyerek ugyis mas erzest valt ki az emberbol azt mondjak. Volt valaki ilyen helyzetben?
2014. szept. 18. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
én ugyanigy voltam vele: gatlasos ahhoz hogy gugyogjek vagy enekeljek egy babanak. aztan megszuletett a sajatom es azota en is olyan vagyok mint egy gyerek es egy anyatigris kevereke ;)
2014. szept. 18. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én szoktam gügyögni más gyerekeknek, de mondjuk arra mindig is képtelen voltam, hogy ellegyek velük, nem tudtam hogy foglaljam le, mivel szórakoztassam, egyszerűen mit mondjak a gyereknek.


Szerencsére a sajátommal nem volt ilyen problémám.

2014. szept. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerek olyat, aki azt mondta sosem fog szülni, mert hidegen hagyják a gyerekek. Nem kell neki és kész. Végül 36 évesen szült, a többi gyerekről most is úgy vélekedik, mint eddig, de a sajátját imádja. :)
2014. szept. 18. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sem bírom más gyerekét, szerintem ez elég normális dolog (jó, a legtöbb nő biztos minden gyerekhez tudja, hogyan kell viszonyulni). Na én nem tudom, legtöbbször azt se tudom, hogy fogjam meg őket, mit lehet, mit mondjak nekik és idegesít a rohangálásuk meg vonyításuk is. Bocsi Anyukák, senkit nem akarok ezzel megbántani :) De rajta vagyunk a babaprojekten és tudom, hogy a sajátom teljesen más lesz. Imádnám már most, biztos, hogy tudni fogom, hogy kell vele viselkedni. Szerintem ezzel nagyon sokan vannak így, nyugi :)
2014. szept. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én soha sem voltam igazán gyerekrajongó, de tudtam, hogy sajátot szeretnék azért.

S lett egy lányom, akit imádok! Teljesen másképp viszonyulok hozzá, természetesen vele teljesen más a helyzet, mint más gyerekekkel.

S a nézetemet is megváltoztatta, mert mióta ő van, azóta tudom, hogy milyen tiszták és milyen szeretni valók.

Úgyhogy hajrá, szerintem egy saját gyerek az embert jobb helyre teszi! :)

2014. szept. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
más gyerekével ritkán vagyok el. De a saját az más :-). Egyáltalán nem voltam anyatípus, igazából szerintem mindenki meglepődött, hogy babám lesz-van. Én is.
2014. szept. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A sajatjaim elott nem erdekeltek a gyerekek. Nem is tudom miert fogtunk hozza a mienkhez. Aztan most van 3, akik kinyitottak a tobbiek fele is. Most mar minden gyereket szeretek. Meg az uvoltozos taknyos hisztiset is meg tudom erteni. De nem vagyok gyerekorult sem. Azt mondanam megnyiltam a gyerekek fele, jobb veluk az elet.
2014. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!