Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes maradhatok védekezés...

Terhes maradhatok védekezés nélkül a menses utáni 7. napon? Lehet ilyenkor is peteérés?

Figyelt kérdés
Én szeretnék babát, de a párom nem, ezért érdekel most ennyire ez a dolog, mert nem vigyáztunk. És nem tudom mit szólna, ha most terhes maradnék.
2010. jan. 20. 12:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

A mensi+7 nap az már kb peteérés ideje. Igen, lehet akkor már peteérésed.

A peteérés a menstruáció elő napja előtti 14. napon van általában.

2010. jan. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
100%
Bármikor teherbe eshetsz. Úgyhogy ha nem akarsz gondot, és nem telt még le a 72 óra az együttlét után, jobb, ha elmész a nőgyógyászodhoz és kérsz egy esemény utáni tablettát.
2010. jan. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nem a mensi+ 7 nap volt, hanem a menses első napjától számoltam a 7. napot, így is lehetek?

Köszi a választ azért!

2010. jan. 20. 12:24
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Így is lehet. Egyrészt, mert a peteérésed korábban is lehet, mint a 14. nap, másrészt mrt a hímivarsejtek akár egy hétig is kibírják élve a petevezetékedben, addig meg megérhet egy petéd.
2010. jan. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked igazán jó volt a szerelmeskedés, akkor akár azonnal is megérhet egy pete és kilökődhet az orgazmus hatására.
2010. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Nem szaladok most esemény utáni tablettáért, mert én szeretném, ha lenne baba, mert ha nem szeretném, akkor gyógyszert szednék. Majd ha tényleg lesz, kb. két hét múlva kiderül, addig győzködöm a páromat, eddig is ezt tettem. Hisz ő is tudja, hogy nem szedek gyógyszert mégsem vigyázott, lehet, hogy szeretné, csak nem mondja, majd ha tényleg összejön, akkor remélem nem ellenkezik már annyira.
2010. jan. 20. 12:38
 7/15 anonim válasza:
89%
És ha a párod továbbra se akarja, és ott maradsz egyedül a babával? Ez felelőtlenség, amit csinálsz. Az a gyerek legyen közös döntés, másképp nincs értelme.
2010. jan. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Már van egy 6 éves kisfiunk, szóval egyedül nem maradnék, mert nem hagyna el minket ezért, csak már nem úgy akarja a másodikat, mint az elsőt, teljes szívéből.
2010. jan. 20. 18:18
 9/15 anonim ***** válasza:
84%
szia, remelem sikerül neked:) en is igy vagyok a pärom nem akar meg babät de en mär nagyon igaz az elsö lenne ö azt mondta meg värjukn egy pär evet igen äm csak akkor mär ott leszek 30-hoz közel es akkor mär semmi kedvem szülni mert lehet evekig kell probälkozni hogy össze jöjjön:( sajnos sok pär igy van! en abba hagytam a gyogyszer szedeset hogy hätha gumival vedekezzünk de az sem 100%-lek volt olyan esett nem egyett hogy lyukas volt es meg sem lettem terhes mär elvagyok keseredve:( szurkolok neked!
2010. jan. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is a mensi utáni kb. 5-6. napon lettem Kismami sok sok év próbálkozás után:-)))
2010. jan. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!