Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » SOS! Leghamarabb mikor mehetek...

SOS! Leghamarabb mikor mehetek dokihoz a nemvárt napjától számítva, hogy hüvelyi ultrahanggal biztosan meg lehessen állapítani, hogy méhen belüli-e a terhesség?

Figyelt kérdés
2 éve volt egy méhen kívülim, nem műtöttek, mert elhalt a terhesség, és mint egy vetélés, kitisztultam. Azóta nem sikerült teherbe esnem, most úgy tűnik igen, ezért szeretném tudni, hogy mikor mehetek dokihoz. Túl hamar se akarok menni, nehogy kétszer kelljen utaznom, ami nekem elég körülményes. Magándokim nincs, így nem tudok kitől kérdezni. Előre is köszönöm a válaszokat.
2010. jan. 21. 07:40
 1/9 anonim ***** válasza:
a nemvárttól számítva ha 1-2 hétre mész akkor nagy valószínűséggel csak petezsákot fog még látni. ha 3-4 hétre mész akkor már biztos látható lesz a baby is !
2010. jan. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó menzesztől számított 5. hétnél már látszik a méhben levő petezsák.
2010. jan. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok, pontosabban szívhang lesz már
2010. jan. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Legkésőbb tegnap (szerdán)kellet volna megjönnie (26-28 napos ciklusok), holnap reggel tudok csak tesztelni. Dokihoz jövő héten kedden, vagy pénteken tudok menni. Szerintetek megkockáztathatom a keddi dokit, vagy várjak péntekig?
2010. jan. 21. 08:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem várd meg a pénteken legalább, tudom nehéz, de akkor érdemesebb, többet láttok majd.:)
2010. jan. 21. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem ma 7napja h nem jött meg ez a 35.napom utolso mensi után én csak jövö hétre tervezem az orvoslátogatást..sztem még teis ráérsz:)puszi neked megy a drukk
2010. jan. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem is volt méhenkívülim (nagyműtétes) és amikor terhes lettem, nagyon féltem nem szerettem volna mégegyszer átélni. nemvárt után 3 napra csináltam tesztet, +lett. másnap felhívtam a dokit, köv napra kaptam időpontot. nem merte biztosra mondani, visszahívott 1 hét múlva. akkor már minden látható volt, amivel bizonyíthattam a terhes mivoltomat.

szerintem várj még.

2010. jan. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor marad a péntek, akkor már 5+3 leszek, addigra már csak látnak valamit. Remélem nem lesz semmi gond.
2010. jan. 21. 14:37
 9/9 anonim ***** válasza:
én ma volta dokinál 4hetes vagyok és 4mm es a petezsák:) sima ultrahangal nézte puszi 21L
2010. jan. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!