Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj van? 8 hetes terhes...

Baj van? 8 hetes terhes vagyok és menses szerű fájásaim vannak meg vagyok rémülve. Menjünk kórházba?

Figyelt kérdés
2014. okt. 1. 18:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg cica, ez normális, ha vérzést is tapasztalt akkor menjél :) vegyél be 2 szem magneB6-ot, és feküdje le, attól is görcsölhet ha nem pihensz eleget. Ha nincs vérzés a görcs mellé és bemész ügyeletre maximum jól leugatnak és még fel is idegesíted magad.... ne itt üljél a gép előtt menj, magneB6 2, és szépen csicsikáljál......
2014. okt. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Előző vagyok ha véreznél is ne ijedj meg akkor sem! Én is véreztem (akkor viszont már menni kell gyorsan)

nem pihentem eleget és agyon izgultam magam ( PIHENJÉL :)

2014. okt. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok? Minden rendben veletek?
2014. okt. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Jól vagyunk már 10 hetes vagyok :) Várjuk nagyon hogy kiderüljön majd mi lesz a pocaklakónk :)
2014. okt. 15. 11:01
 15/16 anonim ***** válasza:

Örülök,hogy jól vagytok :)

Végülis múltkor elmentél az orvoshoz?ha igen,mit mondott a görcsökre?

Marianna

2014. okt. 15. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
igen voltam nőtt a baba és azért éreztem :) Változik a méhem mrete :) ez normális :)
2014. okt. 16. 10:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!