Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van, akinek sikerült a 2....

Van, akinek sikerült a 2. baba is elsőre?

Figyelt kérdés
Első babánk első hónapban sikerült. Most izgulok, hogy vajon a 2.? :) Annyira jó lenne! :)
2014. okt. 16. 08:35
 1/8 anonim ***** válasza:
3 sikerült elsőre.
2014. okt. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tyűha, ügyesek vagytok! :) Csináltatok valamit másképp, vagy csak "csak úgy" együtt voltatok, mint bármikor máskor? :)
2014. okt. 16. 08:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekünk annyira elsőre sikerült, hogy szülés után 6 hétre volt mensi 1x, aztán már jött is a tesó :) Nem volt teljesen tudatos, de nagyon örültünk neki.
2014. okt. 16. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekünk is elsőre sikerült mindkét kislányunk, jó lenne, ha most a harmadik baba is így jönne. :)

Mikorra nem várod? Én 21-re.

2014. okt. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ó, még nem próbálkozunk 3 hét múlva kezdjük :) Csak elképzeltem, milyen lenne újra a gyors siker és be vagyok sózva :))))))))
2014. okt. 16. 09:20
 6/8 anonim ***** válasza:
6 hónapja várom a tesót :( November a 7 hónap de remélem karácsonyra már 4 En leszünk :D
2014. okt. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Első lányommal 5,5 év után lettem terhes, második lányommal az első nem védekezős hónapban teherbe estem.
2014. okt. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első 2 baba kigondoltuk,ès a következő hónapban megfogantak.

A 3.babára pedig 13hónapot vártunk,hogy sikerüljön!!(pedig minden ok volt megvoltak a kivizsgalasok is,es nem telt el sok idő a szülések kozott sem)

Ezt csak azert mondom,mert akkor 3ève en is feltettem itt hozzád hasonlóan ilyen kérdést,es mindenki jott,hogy persze siman sikerült!En meg csak csalódtam hónapról hónapra...

Drukkolok,hogy neked most is konnyen sikerüljön!

2014. okt. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!