Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti ilyen alacsony helyzetben...

Ti ilyen alacsony helyzetben vállalnátok babát?

Figyelt kérdés
A rosszindulatú kommenteket sem bánom, hisz az is egy nézete a dolognak. én 25,párom 27 éves. Vidéken élünk, minimálbér a keresetünk. Együtt élünk, házunk még nincs, talán majd 8-10év múlva, mivel 5évig még hitelt fizetünk. Nem túl sokat, havi 15e Ft, de elég annyi hogy így gyűjteni nem tudunk, hitelt pedig míg élünk nem vennénk fel többet(pl lakáshitel ). Nincs a munkahelyünkön fentebb jutási lehetőség, vidéken élünk, Szabolcs megyében . Egy baba nem kis dolog, de vágynánk mindketten, persze nem, nem most akarnánk. Csak elgondolkodtató hogy jobb időszak pénzben nem igen lesz életünkben. Nem tartozom a kisebbséghez, s engem bánt hogy ha lesz majd babánk nem tudok megadni majd neki sok mindent. Elnézve a mai gyerekeket már nagy az elvárás, sajnálnám ha hátrányban lenne mint öltözködés vagy bármi. Ha mást hallanék azt mondanám ne vállaljon gyereket, de a belső vágy, ösztön akarja bennem. De más részről itt vagyunk egészséges fiatalok, és az hogy ez a helyzet végett nem legyen majd babánk, szörnyű.

2014. okt. 19. 20:30
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
Facebookon is hirdetnek ott lakással szalag melletti melót Esztergomba és Győrben 130-150 nettóért, keress rá. Oda nem kell semmi spórolt pénz! Ebből helyből sokkal több pénzetek lenne. Egy darabig lehetne spórolgatni, és utána jöhet a baba. Mi se mertünk korábban vállalni. En 30 vagyok, feleségem 28. Ősszel lesz egy eve hogy hazasok vagyunk, 7 éve együtt élünk. Elott albiban laktunk, 3 eve lett saját lakás, egy eve saját auto.
2017. ápr. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
:) Változtattunk! Elköltöztünk városra. Párom 130 nettót keres 8 órában, én 107 ezer forintot. Ugyan félrerakni az albérlet végett így sem tudunk, de a színvonal jobb lett. Idén főiskolára megyek, remélem pár év múlva az is dob rajtunk egyet és tényleg jöhet a baba. A lényeg számunkra hogy már látjuk a cèlt 
2017. ápr. 30. 09:20
 23/24 anonim válasza:
Melyik város lett a befutó? Albérlet mennyibe kerül? Ilyenkor még azzal tudtok sokat fogni, ha mással koltoztok közös albiba. Tudom kényelmetlen, de felezodik sokminden.
2017. ápr. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
én simán beválalnám kevés keresettel is gyerek vállalást
2021. szept. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!