Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet lányom?

Hogyan lehet lányom?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 21:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/88 anonim ***** válasza:
0%
A petesejtben x kromoszómák lesznek xD, viccet félretéve, amit nagyon szeretnél, az egyszer úgy is lesz :) De drága módszerekkel meg lehet oldsni, hogy csak lányod/vagy fiad szülessen.
2010. jan. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/88 anonim ***** válasza:
46%
2010. jan. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/88 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom,hogy valóban igy van-e,de a Jónásnaptár állitólag azt is jelzi,hogy fiú v. lány lesz a baba.
2010. jan. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/88 anonim ***** válasza:
62%

Én is lányos lennék, de már olyan régóta várunk babára hogy nem bánnám a fiút sem egyáltalán de utána megpróbálnánk egy lányt is.

Ezt az oldalt nézegettem:

[link]


Kiszámoltam 6 olyan ismerőst aki már szültek és 5nél bejött most viszont van 2 aki most babás és nem az lesz nekik mint amit a naptár ír.

A ciklus.hu-n is van ilyen opció de ott minden hónapra ír lányt és fiút is. Szerintem az azt az elvet követi hogy a lányok tovább életben maradnak és lassabbak a fiúk meg gyorsak és rövidebb az életük. Na ezt most nagyon hülyén fogalmaztam meg de remélem érted :)

2010. jan. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/88 anonim ***** válasza:
0%
ajánlanám figyelmedbe a kínai fogantatáshoroszkópot!eddig minden ismimnél bejött
2010. jan. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/88 anonim ***** válasza:
84%
Azt hallottam,hogy a lányok lassúak,a fiúk gyorsabbak,de a lányok tovább élnek.Tehát,ha peteérés előtt szexeltek,akkor mire minden oké,a fiúk már elhalnak,a lányoknak nagyobb az esélyük.Ha peteérés után,akkor pedig a gyors fiúk lesznek a nyerők.Nem tudom van e benne igazság.
2010. jan. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/88 anonim ***** válasza:
71%

Egyetértek az utolsó hozzászólásával!

Ezt egyébként nem is akárki,hanem Czeizel Endre állítja..és azért egy kicsit ért hozzá..:P

Nálunk is bejött!Biztosan tudom a fogantatás napját,pé után volt,és kisfiunk lesz! :)

2010. jan. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/88 anonim ***** válasza:
46%
Van igazság abban amit az utolsó irt szerintem.Mi 20.án és 21.én voltunk eggyütt, a peteérésem kb 23-24.e volt,és kislányunk lesz:-)Hogy ettől e nem tudom,de a lány spermák tovább "élnek"állitólag.24 hetes kismami
2010. jan. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/88 A kérdező kommentje:
A kínai naptár nem jött be.
2010. jan. 25. 09:18
 10/88 anonim ***** válasza:
39%

Szia!

Én is úgy tudom,mint azt utolsó elöttiek!A lányok lassabbak,mint a fiúk ezért peteérés előtt 1-2 nappal kell szexelni!A munkatársam így számolta ki és neki bejött!Egy fiú egy lány!Mellesleg utolsó kismama:Akkor nem biztos,hogy akkor volt peteérésed,amikorra számoltad!DE a lényeg,hogy jön a baba!Gratulálok!

2010. jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!