Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Haspuffadás illetve hasfeszülé...

Haspuffadás illetve hasfeszülés és halvány sárgás folyás lehet terhesség jele?

Figyelt kérdés

13 hónapos Fiamat császárral szültem,még szoptatom!

28 napos ciklusom van, január 6-10-ig menstruáltam,18.-án voltunk együtt! Pár napja először áttetsző, majd tojáshéjas-sárgás-barnás folyásom van,nagyon feszül illetve puffad a hasam,nem kívánom a kaját, hányingerem van és szurkál a hasam!


2010. jan. 24. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
72%

Akkor tesztelj.


A tüneteid egyáltalán nem általánosak, ennyi erővel gyomorrontásod is lehet. Egyébként is ahány nő, annyiféle tünet. Terhességre utaló folyás meg nincs.

2010. jan. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Ja, és együttlét után 6 nappal még akkor sincsenek terhességi tünetek, ha esetleg megfogantál. A beágyazódás a 7-10. napok között megy végbe, és leghamarabb a fogantatástól számított 12-14. napon van esély arra, hogy a HCG mennyisége kimutatható szintre emelkedik. Ráadásul még ez a szint is annyira, de annyira alacsony, hogy terhességi tüneteket még nem okoz.
2010. jan. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Gyomorrontást azért talán felismerem!

Pecsételős folyásom pedig még nem volt, ezért kérdeztem a véleményeteket!/Elvégre ezért van ez az oldal!/

2010. jan. 24. 23:36
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Túl sok felkiáltójelet használsz. Kiabálsz, vagy meg vagy sértődve?


Igen, ez az oldal ezért van, én meg válaszoltam neked, azt hiszem, normális hangnemben. 6 nappal aktus után ezek még nem terhességi tünetek, hanem akármitől lehetnek. Maguk a terhességi tünetek meg olyan sokfélék és esetlegesek, hogy nem lehet rájuk építeni. Ha elmégy orvoshoz, az se azt fogja nézni, hogy mennyire szurkál a hasad vagy mennyire émelyegsz, mert ez akármire utalhat, hanem a BIZTOS jeleket fogja keresni.



Aktus után 2-3 héttel már tesztelhetsz. Addig felesleges.

2010. jan. 25. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nem kiabálok és nem vagyok megsértődve.

Csak érdekelt volna olyan személyek véleménye akiknek voltak hasonló tünetei.

A Fiammal való terhességem is hasonlóan indult,sőt ott még 3 hónapig menstruációm is volt.

2010. jan. 25. 01:08
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Én is a válaszolóval értek egyet. A tüneteid utalhatnak terhességre, de nem ilyen hamar. 6 nappal aktus után írtad, hogy "pár napja" ez meg az...Már a 6 nap is nagyon korai, nemhogy még annál is korábban kezdődött... És valóban csak beágyazódás után kezdődnek a tünetek. Azért nem kell megsértődni, mert nem azt a választ kaptad, amit hallani szerettél volna. Persze mindentől függetlenül lehetsz az, csak korai ezen még spekulálnod. Kívánom, hogy legyen az amit szeretnél.
2010. jan. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia.


Kénytelen vagyok egyetérteni az előttem szólókkal,3x voltam terhes,mind 3 terhesség más volt,de mensi előtt bő egy-másfél héttel még nincs tünet,ugyanis ha van baba,még be sem ágyazódott,tehát nincs HCG,így nincs tünet.A 3.-ik babámnál már kimaradás után 3-4 nappal voltak enyhe tüneteim,de nem PÉ után 5-6 nappal.Viszont a hasfeszülés,puffadtság az minden mensimkor jellemző,van amikor hányingerem is van.Egyébként az első kicsimnél én is mensiztem a 12.hétig.Ha nem ezt a választ vártad,ne haragudj!Sok sikert!

2010. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
51%
Szia, nekem 1 hete szurkál a hasam, puffadok, és bő folyásom van. Holnapra nem várom, és most este pozitív lett a tesztem:-) én egyértelműen hasszurkálást érzek 1 hete.
2010. jan. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Egy héttel előbb émelyegtem, mint hogy meg kellett volna jönnie. Nem gondoltam, hogy terhes vagyok, férjem jókat mosolygott, hogy minden nap tök fáradt voltam, és a zuhanyozás enyhített a hányingeremen. Aztán egy hét múlva pozitív volt a teszt. A Kisördög pedig már itt játszik mellettem. :D
2010. jan. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is kb.egy hete voltam a párommal együtt és feszülget a hasam.és az orvos ismerősöm akinél előzőleg szültem azt mondta lehet hogy baba lesz...
2012. máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!