Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 4-5 napja történt az hogy...

Ha 4-5 napja történt az hogy a barátom spermás ujjal behatolt, akkor mikor tudhatom hogy terhes vagyok e vagy sem? Mikor teszteljek?

Figyelt kérdés
2008. aug. 12. 15:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Az esemény után 2-3 héttel történik a beágyazódás, a teszt akkor mutatja ki először.
2008. aug. 12. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És szerinted mennyi esély van rá hogy terhes vagyok?
2008. aug. 12. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem mentél el a nőgyógyászhoz esemény utáni tablettáért?
2008. aug. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én nem bánnám a babám lenne!!!!!
2008. aug. 12. 15:31
 5/6 anonim ***** válasza:
A jobb tesztek a (nem várt) mensi előtti héten is kimutathatják, de akkor még egyáltalán nem biztos, ha negatívat mutatna. Attól függ, hogy mennyi hcg van a szervezetedben. De a mensi napjaiban vagy az utána való héten már biztosnak kell lennie az eredménynek.
2008. aug. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia! Az elsső vál. vagyok. Hogy mennyi az esélyed? Hát ez attól függ, hogy termékeny vagy terméketlen időszakban voltatok-e együtt. Szerintem 50-50 biztos. De ha babát szeretnél akkor élvezzétek egymást védekezés nélkül, minél többször, és akkor előbb utóbb összejön. De van aki hónapokig is próbálkozik. Szóval minden csak tőletek függ, mármint hogy mennyire vagytok termékenyek.

Sok sikert.

2008. aug. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!