Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt. Most akkor...

Terhességi teszt. Most akkor mi is van?

Figyelt kérdés

Az történt, hogy tegnap reggel megcsináltam a tesztet, ami negatív lett. Délután is biztos, ami biztos alapon megnéztem, akkor is ugyanaz volt a helyzet.

Ma viszont, azaz több mint egy nappal később már van egy vékonyka csík. Most akkor ez mi?


2014. okt. 24. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
ma egy új teszten van két csík? mert az pozitív akkor.
2014. okt. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem új teszten, hanem a régin. Megtartottam és megnéztem.

Ez olyan teszt, amin 2 vékonyka sáv van, ha pozitív. És annak a sávnak, ami a terhességet mutatja megjelent egy kis vonalka.

2014. okt. 24. 17:12
 3/9 anonim ***** válasza:

rózsaszín a vonal vagy szürkés? ha szürkés akkor az csak egy száradási csík. de rakj fel képet inkább.

de ha rózsaszín és nem volt még meg a 2. csík 5 perccel azután, hogy megcsináltad, akkor nem számít, mert időn kívül van. de én a helyedben azért csinálnék egy új tesztet is.

2014. okt. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rajta van, h elvégzés után meddig lehet leolvasni.

Ha nem jön meg 1 héten belül, akkor ismételj.

2014. okt. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

[link]


Így néz ki.


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2014. okt. 24. 17:33
 6/9 anonim ***** válasza:
szerintem nem terhesseg mivel tul keson jelent meg
2014. okt. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ismételd meg 2-3 nap múlva.

Viszont ha nem vagy terhes, nincs ami megszínezze azt a csíkot ami HcG-re reagál, szerintem van esély.


Nekem a lányom így indult 5 éve, megcsináltam a tesztet a munkahelyen, semmi.....beraktam a szekrényembe, 2 óra múlva vigyorogva jön kifelé a kolléganőm, hogy jól titkolom a pozitív tesztemet. Nem is értettem miről eszél......és ott volt.

Én sem akartam elhinni, ezért 2 nap múlva ismételtem, akkor már egyből kijött a csíkocska.


Szóval én drukkolok, ha babára vágysz, hogy az legyen.

2014. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz nekem nem 1 vagy 2 nap telt el,de nekem is hasonló volt mint az egyik hozzászólónak.

Reggel 6kor megcsináltam a tesztet ami negatív lett.

Mikor kb 10-11 óra fele megnéztem a tesztet már láttam rajta egy nagyon halvány második csíkot! Nem tudtam,hogy most mi van:) vettünk egy másik tesztet amit másnap csináltam meg és igaz az is halvány lett,de időn belül,rögtön pozitív lett:)

Szóval még simán van remény:) Persze csak ha szeretnétek:)

Azóta a 33.hetet töltjük vasárnap:)

2014. okt. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ebből még bármi lehet :) Tesztelj újra és várjuk a fejleményeket!
2014. okt. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!