Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha pozitív az LH teszt, akkor...

Ha pozitív az LH teszt, akkor van ovuláció is?

Figyelt kérdés

2014. okt. 25. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
A + teszt azt jelenti, 24-36 óra múlva lesz peteérés. Nekem az elmúlt 8 hónapban mindig szépen mutatta; + teszt utáni napon látszott a hőgörbén az ovu. Ebben a hónapban viszont 13. napon + volt, azóta -, de a hőm nem emelkedik, vagyis úgy tűnik, az LH csúcs ellenére nem szabadult ki az érett pete. Pedig már a 17. napon vagyok.
2014. okt. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Igazából azt nem értem, hogy a 3.napi hormonvizsgalat szerint nincs peteeresem, de ennek ellenére minden hónapban pozitív a tesztem+ szurkál a hasam.

Babát szeretnétek ti is?

2014. okt. 25. 14:27
 3/10 anonim ***** válasza:
Én 2x vetéltem el ebben az évben és már kezd a rögeszmémmé válni, hogy mindenre figyelek. Minden ciklusban mérem a hőmet és csinálok LH tesztet, hogy a következő terhesség előtt tudjak róla, ha valami gond van.
2014. okt. 25. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ha valóban + a teszt a "rossz" 3. napi hormoneredmények ellenére, szerintem meg kellene beszélned az orvosoddal. Lehet, megnézné UH-n, valóban van-e peteérésed. (előző voltam)
2014. okt. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Sajnálom...és megértem.

és Neked mit mondtak az orvosak?

Az elmúlt fél évben 2-szer lett nagyon halványan poz a tesztem, majd 5-10 nap késéssel megjött.

Többet között ezért is gondolom, hogy van peteérésem.

tudják, hogy mi volt az oka Nálad a vetéléseknek?Én a TSH szintemre gyanakszok, de csak legyintenek a 3 fölötti értékre, hogy az tökéletes...

2014. okt. 26. 08:05
 6/10 anonim ***** válasza:
a 3 feletti nagyon nem okés, erre endokrinológus gyógyszert ad
2014. okt. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
nem adott rá gyógyszert, azt mondta ez az érték teljesen normális, ha terhes leszek, akkor kell majd figyelni az értéket.
2014. okt. 27. 06:26
 8/10 anonim ***** válasza:
szerintem menj ennek utána, ha nem szeretnél babát, akkor nem foglalkoznak ezzel az értékkel, mert a normál értéktartományban benne van. De teherbe eséshez ez magas, 1 körül kellene lennie!
2014. okt. 27. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szerintem ilyenkor az lehet, hogy mindig van valamennyi lh a szervezetben, ami középidőben emelkedik. A halvány teszt (vagyis ha a csik halványabb a kontroll csiknál) az csak azt jelzi, hogy van bennünk lh, de ha nem erősebb mint a kontroll csik, akkor nincs lh csúcs. Az lh csúcs jelzi, hogy meg fog repedni a tüsző 24-36 órán belül. tehát ha csak halványat tesztelsz, az nem minősül pozitivnak lh teszt esetében. egy ciklus alatt több lh tesztet kell végezni, és a legerősebb napi jelzi az lh csúcsot! a következő negativ (vagyis halványabb) napon reped meg a tüsző.


nekem is azt mondják 2,1-es pajzsmirigyre, hogy normális, pedig lehet már ez sem jó. a prolaktinomra is azt mondják normális, ami nekem 431, de ez egyénileg függő, hogy kinek mi a magas szerintem. lehet valakinek a kevesebb az több. ki tudja???

2014. okt. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

hát nem tudom. Nálam az orvos rögtön rávágta, hogy 3-as TSH értékem jó, anélkül, hogy bármit kérdezett volna.

Sokszor olvasom, hogy miután levitték az értéket teherbe is esett.

2014. nov. 2. 09:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!