Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akiknek volt beágyazódási...

Akiknek volt beágyazódási vérzése: hány nappal rá teszteltetek pozitívat?

Figyelt kérdés
Nekem szerintem ma beágyazódási vérzésem volt, kicsit rózsaszínes-barnás volt. Ha ez tényleg beágyazódási vérzés volt, és nem annak a jele hogy meg fog jönni, akkor szerintetek mikor tesztelhetek leghamarabb pozitívat? Ma vagyok a 9. dpo-n, szerintetek 2 nap múlva már pozitív lenne?

2014. okt. 27. 16:55
 1/6 anonim ***** válasza:

rá 4 napra lett pozi :)


3 kisgyerkőc anyuja

2014. okt. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a 10. napon volt ilyen, másnap 25-ös teszt pozitív lett! Drukkolok!:)
2014. okt. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem mindenkinek egyformán termelődik a hcg.


Én pont igy vagyok mint te, 11 dpo-n vagyok, 9 dpo.tol alhasi görcsök vannak, de 1o,11 dpo-n teszt még negativ.


azóta mi lett kérdező?

2014. nov. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azóta már a 14. dpo-n vagyok, az összes teszt negatív eddig, de még nem jött meg. Mára nem várom. Nagyon izgulok, remélem ebből lehet még baba!
2014. nov. 1. 10:25
 5/6 anonim ***** válasza:
na miújság?ugye nem jött meg?
2014. nov. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
de, sajnos megjött ma reggel :( nagyon el vagyok keseredve...
2014. nov. 3. 12:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!