Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab. után rögtön (mensi...

Missed ab. után rögtön (mensi nélkül) teherbe lehet esni?

Figyelt kérdés
2008. aug. 13. 06:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
SZIA NEKEM MÁR KÉTSZER VOLT MISSED AB DE EGYIK UTÁN EM JÖTT ÖSSZE AZONNAL MOST A MÁSODIK UTÁN A 3 HÓNAPBAN VAGYOK ÉS NEM TUDOM HOGY LESZ E VALAMI, MERT NEKED MIKOR VOLT? ÉS MOST BABÁT VÁRSZ?
2008. aug. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Szia! Június 27-én volt a műtétem, azóta még nem jött meg. Igazából csak 1* nem védekeztünk. A hasam már 3 hete fáj, azóta mindjárt megjön érzésem van. A törpemikroszkóp szerint peteérésem sem volt, illetve néztem ma is, tegnap is és nem páfrányos. Azt hiszem doki lesz a vége...

Sajnálom, hogy neked már 2* is volt...

2008. aug. 13. 19:04
 3/8 anonim válasza:
Sziasztok nekem 5 napja volt missed ab -om szeretnék mihamarabb mégegy babát de a félelem miatt nem merek belevágni
2010. ápr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ne félj, nekem azóta már van egy 7 hónapos Nagylányom és semmi gond nem volt! Viszonylag hamar jött össze missed ab után, a 2. mensi után terhes maradtam (igaz nekem műtét után 73 meg 77 napra jött meg...). Lelkileg még mindig fáj, de itt van az én Gyönyörűségem és ez erőt ad! Hidd el, amíg a lelked nem lesz rendben, nem lesz másik baba. Legalábbis nálam így volt. Sok sikert!
2010. ápr. 13. 15:19
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves tegnapi válaszoló! Ne félj, én is csak biztatni tudlak. Nekem 2008 október 31-én volt a missed ab műtétem. 42 napra rá jött meg az első havim és márciusban lettem várandós ismét. 4 nap múlva tölti be a 4. hónapját a kislányunk. Elfeledni nem lehet sosem az elbúcsúzott életet, de ha lelkileg picit helyre tudod tenni a történteket, akkor már nagyot léptél előre. Azt biztosra mondhatom, hogy a gyógyír egy mielőbbi baba!

Sok sikert, boldogságot!

2010. ápr. 14. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Sziasztok.Köszönöm a válaszokat.Tudjátok nekem ez az 5 ik gyerekem lett volna.És nemigazán értem 4 egészséges terhesség után hogyan történhetett ez meg velem.Most 2 hete hogy elvesztettem alig várom hogy teherbe essek.Ti annyira kedvesek vagytok köszönöm a bátorítást.
2010. ápr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az előtted lévő vagyok.

Tényleg hihetetlen az ilyen eset. Mi két egészséges terhesség után a harmadik babánkat veszítettük el. Sosem gondoltam volna, hogy ez velem is megtörténhet két gyerek után. Csak azzal tudtam vigasztalni magam, hogy a babával lehetett a gond és nem az én szervezetemmel, mivel már van két lurkó. Ha pedig így van, akkor jobb ez így, mint egy sérült gyermeket gondozni egy életen át.

2010. ápr. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
sziasztok van köztetek olyan anyuka akinek myomája van.szerintetek missed ab után miért nem vállalhatok 6 hónapig terhességet???És mi van ha véletlen hamarabb besikerül a baba??
2010. máj. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!