Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig várjak a teszttel, ha...

Meddig várjak a teszttel, ha a késésen kívül semmi tünetem nincs?

Figyelt kérdés
2010. jan. 26. 08:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Semennyit!Ha már ésik akkor érzékeny teszttel már tesztelhetsz!

Nem befolyásolja a terhességet ha nincs semmi tünetet.Általában csak később jelentkeznek a terhességi tünetek.Emiatt ne aggódj.Ha Neked nem szokott késni,akkor tesztelj.Ha --,ne csüggedj,mert kevés terhesség esetén a hcg.2-3 nap múlva ismételd a tesztelést,ha addig nem jön meg.

Sok sikert!És jelentkezz,hogy mi lett a tszted eredménye!

2010. jan. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

azt elfelejtettem írni, hogy óvszerrel védekezünk. eddig még soha nem volt baleset. most sem. így racionálisan nézve nem valószínű a terhesség. de ilyenkor az ember mindenre gondol... pl. előváladék került a kezére, ilyesmi.


eddig a leghosszabb késésem 2 hét volt. de kb. 2 éve. 1 éve már elég rendszeresen jön meg. (1-2 nap késéssel max.)

2010. jan. 26. 08:44
 3/11 A kérdező kommentje:
most késik 8 napja
2010. jan. 26. 08:45
 4/11 anonim ***** válasza:

Késhet attól is ha esetleg stresszelsz,ideges vagy,stb...

A legtutibb ha tesztelsz!Biztosan kimutatja a tényeketet!

Első voltam!

2010. jan. 26. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

fél év múlva terveztük, hogy el kezdünk próbálkozni. de én már most is nagyon szeretném.


múlt héten elhatároztam, hogy ha ma sem jön meg, veszek tesztet.

de félek, mert egyre jobban bele élem magam.

2010. jan. 26. 08:54
 6/11 A kérdező kommentje:

rendben, megyek tesztet venni.


nem tudom, más hogy van ezzel, de nekem annyira kellemetlen ez. mármint megvenni a tesztet... egy idegennek semmi köze az ilyesmihez, ez intim dolog.


vagy másnak nincsenek ilyen fóbiái? :)

2010. jan. 26. 09:09
 7/11 A kérdező kommentje:
ilyen nincs... elmentem, megvettem. visszajövök és már ott a folt a bugyimon. :( nem baj, jó lesz későbbre a teszt
2010. jan. 26. 10:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Akkor minden probléma megoldódott,remek.
2010. jan. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
nem olyan remek, de mindegy...
2010. jan. 26. 11:16
 10/11 A kérdező kommentje:

11:12


szia!


csak nem te vagy a 2 gyerekes kismama, aki most várja a harmadikat és a 11. hétben van?

2010. márc. 16. 13:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!