Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 51 napja volt utoljára menstru...

51 napja volt utoljára menstruációm. A tesztjeim negatívak. Vaterás tesztet használtam (One Step)? Volt már ilyen valakinek, hogy esetleg nem mutatta ki, de terhes volt?

Figyelt kérdés
35 napos ciklusaim vannak.Ma estére már a mellem is bedurrant kicsit és a és érzékenyek.Gondoltam rá,hogy nem-e a teszttel van gond (olcsó húsnak híg a leve alapon)?!A kislányomnkislányomnál 41. napon mutatta ki,de olyan halványan,hogy azt hittem beképzelem,akkor 30-31 napos ciklusaim voltak,más fajta tesztet használtam,de nem tudom pontosan milyet...

2014. nov. 6. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem jo a one step bar sok rosszat is hallottam rola! Szerintem vegyel egy digitalis clear blue tesztet es ha az is nega menj el a dokihoz!

En biztos ezt tennem!

Egyebkent drukkolok, hogy baba legyen a dologban;)

2014. nov. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Holnap veszek egy tesztet és szombaton reggel megcsinálom.Azért kérek időpontot is keddre dokihoz,majd meglátjuk mi lesz.

Mostmár azért szeretném tudni biztosan hogy igen vagy nem

2014. nov. 6. 21:53
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem soha életemben nem volt rendszeres a ciklusom. Időnként szoktam venni tesztet, mert az idén szerettünk volna babát. Miután otthagytam az eléggé stresszes munkát megint késett a dolog, így vettem tesztet, negatív lett, aztán elkezdett fájni a mellem, mintha megakarna jönni, de mivel nem jött meg 2-3 nap múlva ahogy szokott megint csináltam egy tesztet, negatív lett. Aztán már 2 hete fájt a mellem és akkor lett pozitív. Most 19 hetes vagyok.

Szerintem nem kell mindenféle csodatesztet venni, én minden alkalommal az x-epil tesztjét vettem meg, mert 600Ft ért kaptam kettő darab tesztet. Én úgy gondolom, hogy 2-ből két teszt csak nem lehet rossz. És eddig nem is csalódtam ebben a tesztben. Ami pedig a legjobb, hogy nem kell érte messzire mennem, mert a tescoban is kapható.

Amúgy a különböző fórumokon olvasva azt szűrtem le, hogy nincs olyan teszt ami a fogantatás utáni 1-2 napon kimutatná a terhességet. Mindenféleképpen ki kell várni a 2 hetet és akkor is csak halvány lesz először.

2014. nov. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem 11 napja késik,átlagosan 30-31 naposak a ciklusaim. Max. 2 napot ha szokott késni,ez a 11 nap már gyanús,viszont 3 teljesen különböző tesztet csináltam,2-3 napos eltolódásokkal,mindegyik negatív,de a mensi sehol. Ha a hétvégén sem jön meg,bejelentkezek dokihoz,nézzen meg. A lányommal így jártam, hogy a teszt nem mutatta,de ő ott volt.
2014. nov. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor még van remény! :)

Köszi!

Keddre kaptam időpontot,akkor minden kiderül,ma úgy siettem a lányomért az oviba hogy elfelejtettem tesztet venni,de holnap pótolom és csinálok egyet vasárnap reggel.

Majd írj nálad mi volt!

2014. nov. 7. 17:51
 6/8 A kérdező kommentje:
A mai X-Epil teszt is negatív.Mostmár kezdek félni hogy mi bajom lehet... :(
2014. nov. 9. 10:04
 7/8 anonim ***** válasza:
En tanacsoltam az x-epil-t. Nem kell felned. Lehet, hogy ott a baba, csak ugy jartal mint en. Lassan termeli a szervezeted a hcg-t . Nekem jun. 21.-en fogant kb a baba es aug. 8.-n meg alig volt lathato a petezsak. Az elso 2 teszt is csak nagyon halvany volt, a negydik volt egyforma 2 csik. Ne aggodj, lehet nem a nagykonyv szerint fogant, hanem kicsit kesobb.
2014. nov. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Lehet,de azért aggódom.Lassan 2 hónapja hogy utoljára volt menstruációm.

Majd holnap délután kiderül mit mond a doki...

2014. nov. 10. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!