Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babagyártás 4. hónap: 5....

Babagyártás 4. hónap: 5. dpo-n erős hasszurka,6. dpo-n hőleesés,6-7 dpo-n fehér folyás. Nem tipikus. Szerintetek? Az ovulációm biztos, ultrahanggal ellenőrizték. Az első kisfiamnál éreztem a beágyazódást, most kicsit aggaszt hogy a 7. dpo-n semmi.

Figyelt kérdés

2014. nov. 14. 07:58
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
11%

Bocs az off ért ,de a 4. honapban minek gorcsolsz ennyire rá?

Nekem nehezen jott ossze a kisteso,de az elso 6honapban eszembe sem jutott semmi "tudományos"rásegítés!

2014. nov. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%

Ezt akár én is feltehettem volna! :-)

Nekünk ugyan első hónap, de az 5.-en én is ereztem, mondjuk én enyhe görcsöket, aztán szintén fehér folyásom volt, tegnap óta mondjuk már nincs. Ma a 9. Dpon vagyok, mellem hol fáj, hol nem.

A hőmet ma nem tudtam mérni mert 3x keltem éjjel a fiamhoz, de 3 napja megugrott.

A fiamnal én is ereztem a beágyazodast. Most az apró görcsökön kívül nem érzek semmit.

Drukkolok magunknak! :-)

2014. nov. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem attól.hogy odafigyel a testének jelzeseire nem feltétlenül görcsöl.rá.

Én legalábbis úgy vagyok vele h érdekesnek találom ezeket a dolgokat. Ha megjön, akkor megjön, majd úgyis sikerülni fog vmikor. :-)


2-es voltam!

2014. nov. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
24%

Nem vagyunk egyformák,tudom.

Három gyermekem van,de egyiknél sem éreztem beagyazodast sőt semmilyen különös jeleket a nem várt elott.Az ovulàciót mindig megéreztem kb arra figyeltem,hogy az ne késsuk le,de azt is csak a 3.nàl 6-7 sikertelen hónap utan.

Nekem a hőmérőzes illetve a dpo napokon valo tünetvizsgalat már túl sok,ès korai sztem.

De mindenki úgy csinálja,ahogy gondolja.

2014. nov. 14. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:
Á, próbálok én nem rágörcsölni, de nem nagyon megy.. 36 vagyok amúgy :)Biztos a fejembe szálltak az anyai hormonok :D :D :D Kedves második, te még nem éreztél késztetést a tesztelésre? Holnap neked már esélyes, hogy kimutassa :) Nagyon kíváncsi vagyok, drukkolok :) Kedves utolsó, azért megnyugtattál, hogy akkor is lehet valami, ha nem érezzük :)
2014. nov. 14. 08:40
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Képzeld, reggel miután írtam, elmentem wc-re és egy pici verfolt volt a bugyimon.... Ez vajon az lenne? Beágyazodasos vérzés????

Nem, még mindig nem erzek késztetést tesztet csinálni. Kedden kéne megjönnie, uh legkorábban szerdán fogok talán. :-)

Feleslegesnek tartom korábban mert max olyan halvány lenne h nagyítóval kellene keresgélni. Ha sikerült, tesztelés nélkül is ott van már az a baba! :-)

2014. nov. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Hát mivel mensihez még nagyon korai, így nagyon esélyes a beágyazódásod!!!! :D :D :D Hogy érzed magad amúgy?
2014. nov. 14. 16:57
 8/45 anonim ***** válasza:

semmit nem érzek.... most megint krémes folyásom van... az ovu óta van, aztán most két napig nem volt, most meg megint reggel óta.

Mellem sem fáj különösebben, sőt per pillanat egyáltalán.

Lehet ebből tényleg mensi lesz? de ahhoz elég korán van... általában 12 nap szokott nálam eltelni ovu és mensi között. Ezért kedden kéne csak megjönnie.

Reggel kíváncsi leszek a hőmre. Remélem ma a Manóm végigalussza az éjszakát és akkor meg tudom mérni! :)

2014. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
és te? hogy vagy kedves kérdező? :)
2014. nov. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:
Ugyanígy.. :D :D :D Krémezek, cicifájás nincs, és nekem is kedden kellene megjönnie.. Most este kicsit görcsölgetek, félek hogy mensi lesz ebből... :(
2014. nov. 14. 20:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!