Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi tesztet csináltam...

Terhességi tesztet csináltam ma, pedig még van egy pár napom hátra. Alighogy színezte a vizelet, lehetett látni a második csíkot is, ahogy száradt halványodott, de még mindig látni. De a szellemcsík ilyen hamar, időn belül nem látszana. Vagy mégis?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 12:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
68%

Szia

A legbiztosabb ha pár nap múlva ismételsz!

2010. jan. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

A második csík csak a HCG hormontól lesz színes. HCG meg csak terhesség esetén termelődik. Azaz baba van a dologban. Gratulálok!


Pár nappal később végzett teszten erősebbnek kell lennie a második csíknak, mint most volt, ha a terhesség megmaradt.

2010. jan. 29. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért elég jó esélyed van a pozira! De akkor lesz tuti, ha 2-3 nap múlva ismételsz.
2010. jan. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem eddig csak és kizárólag szellemcsíkos pozitív tesztem volt, és igen, az nem látszik azonnal, csak száradás körül... ami azonnal szineződik, az (véleményem szerint) baba! Én gratulálok! Azért tuti csinálnék még vagy 5-t, ha nekem egyszer pozitív lenne végre ... annyira várom! Remélem a te álmod most valóra vált! MAjd írj!!! :)
2010. jan. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem tuti baba,ha a teszt egyből 2 csíkos lett.Gratulálok!Ha mégis bizonytalan lennél,végezz el holnap reggel egy újabb tesztet.
2010. jan. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát nagyon remélem,hogy ez most igaz.Sokat csalódtam már,igazából abból gondoltam hogy baba lesz,mert pé után 10 napra,mensis görcsöm volt.Megváltozott az étvágyam,kívánosabb lettem,és sokat fáj a fejem,és szédülök,a mellem meg tegnap nagyon viszketett.A folyásom mennyisége pedig nőt.De nem tesztelek újra,majd csak jövőhét végén.Mindenkinek köszönöm.
2010. jan. 29. 14:22
 7/17 anonim ***** válasza:

Szia

Megkérdezhetem, hogy milyen jellegű a folyásod?

Ha tuti lesz a baba kérlek azt is írd meg.

2010. jan. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
sok,és krémes,nagyon kíváncsi vagyok,és nagyon bizakodok,mindenképp írok majd.
2010. jan. 29. 15:50
 9/17 anonim ***** válasza:
Milyen tesztet használtál? Mert nekem a clearblue volt ilyen, hogy pozitív lett, majd ahogy szárad kezdett eltűnni és pár nap múlva lehetett is kidobni, mert negatívat mutatott. Viszont terhes voltam. :) Csináltam sok másikat, midegyik + lett, aztán megint clearblue, az + majd ahogy szárad eltűnk. Emléknek nem volt jó, ki kellett dobni és olyat mégegyszer nem veszek az tuti. De egy biztos, terhes voltam, azóta már meg is született. :)
2010. jan. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Corax tesztkazettás teszt.Meglepödtem,mert ahogy ment a vizelet lehetett látni,még most is,de majd tesztelek jövőhéten még egyet.Nagyon reménykedem.
2010. jan. 29. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!