Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bioptron lampat hasznalta...

Bioptron lampat hasznalta valaki meh myomara?

Figyelt kérdés

16.5 mm mehem melso falan es azt hallotam hogy segithet a minden napi bioptron lampazas.

Valoban igaz?

Szeretnenk kisbabat de termeszetes uton ha lehet megszabadulnak a myomatol eloszor.

Szerinted?


2014. nov. 20. 10:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia!Nem szabad Bioptron lámpával kezelni.Nekem is volt myomám,de én eltüntettem 2 hónap alatt.A ciklusom első felében cickafark teát ittam és minden nap cickafarkos ülőfürdőt vettem.Az ülőfürdőt szabad minden nap.DE!Az ülőfürdőhöz vettem magamnak egy kiskádat:)és abban ültem.Próbáld ki,de a lámpa TILOS.
2014. nov. 20. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen. Kifogom probalni .

14 ciklus napon vagyok most is elkezdhetem ?

2014. nov. 20. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ülőfürdőt bármikor elkezdheted.A teát csak a ciklus 1 napjától a 14 ig szabad inni...Az ülőfürdő:forralj fel kb 1 liter vizet,tegyél bele 3 evőkanál cickafarkat,fedő alatt kb 10-15 percig állni hagyjuk,leszűrjük,és ezt öntjük az ülőfürdőbe.Sok sikert:)
2014. nov. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bár nem kimondottan "természetes út", de mindenképpen hatásos az Esmya nevű gyógyszer. Nekem 3 hónapig kellett szednem és gyönyörűen felszívódtak a miómáim.

Amúgy azt, hogy "természetes úton", a teherbeesésre értetted vagy a miómától való megszabadulásra?

2014. nov. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A miomara gondoltam h termeszetes uton szabadulnek tole meg.

Sok jot olvasgatam a palast es cickafark teakrol mioma elen,kifogom probalni.

2014. nov. 20. 21:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!