Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A gorcsoles lehet a terhesseg...

A gorcsoles lehet a terhesseg jele?

Figyelt kérdés

A menstruaciom utan 3 nappal a baratommal egyutt voltunk ovszer nelkul..kb 2 percig csinaltuk aztan ovszerrel folytattuk. (Tudom hogy butasag volt de semmilyen hormonalis dolgot nem hasznalhatok trombozishajlam miatt,es nagyon vagytunk mindketten a parommal arra,hogy erezzuk egymast rendesen :( )

Ez volt 12 napja..mensimet jovohet vegere varom.

A hasam par napja ugy fajdogal mintha meg akarna jonni,valamint a derekam is nagyon faj.

Teherbe eshettem,ezek a tunetek lehetnek attol?


2014. nov. 21. 10:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem igen kicsi az esélye a terhességnek, sőt.

Inkább késői peteérés miatt fájhat, vagy esetleg már a mensi előjeleként fájdogál. Ezen kívül bármi egyéb fertőzés is okozhat ilyet...

2014. nov. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi a mensi után 1 nappal voltunk együtt,most teszteltem pozit:)
2014. nov. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi is együtt voltunk mensi után 3 nappal, és láss csodát babát várok. Csak talán annyi - a legnagyobb különbség a kérdezővel ellentétben - hogy mi egy percig sem védekeztünk.

Védekezés mellett szerencsére kisebb az esélye a terhességnek.

2014. nov. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat! Hat nagyon remelem hogy nekem idoben fog megjonni,es nincs baba:(

(Bar nagyon nagyon szeretnek,de nem 17 evesen..:()

Varok meg velemenyeket!

2014. nov. 21. 14:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!