Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstrualok de halvanyka a...

Menstrualok de halvanyka a walentin tesztem. Ez nem hiszem el?

Figyelt kérdés

5 nappal hamarab jott meg,de emelyegtem es szedultem ,betudtam hogy a menstruaciotol,de nem mulik az emelyges,csinaltam egy walentin tesztet es halvanyka lett,

En nem birom elhini hogy terhes lenek! Ugyan olyan menyisegu menses meg gorcsok is vanak,de halvanyka lett az xepilem is.

Ugye ez nem normalis? Ha terhes lenek hogy tud odaben megmaradni hiszen rendesen megvan?

Nemertem?


2014. dec. 7. 07:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Hallottál már olyat, hogy valaki félidöig vagy még továgbb is rendesen menstruált?!?!?! Igen, lehet ilyen, csak nem általános.


Ha KÈT teszt is pozitiv, akkor terhes vagy.

2014. dec. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Két dolog lehet:


Az egyik, hogy valóban terhes vagy. Többektől olvastam, hogy később fogant a babájuk, és az első hónapban rendesen menstruáltak. Meg ne kérdezd, hogyan nem válik le a petezsák, de tényleg van ilyen.


A másik eset az, ami miatt nem szabad a nemvárt előtt tesztelni: megtermékenyült a petesejt, elkezdett beágyazódni, megkezdődött a HCG termelődése, pozitív lett tőle a teszt, de valami miatt nem sikerült teljesen a beágyazódás, és a mensessel megy a petecsomó is.

Nagyon nagyon gyakori, hogy a nők menseskor vetélnek is, csak nem is tudják, mert nem teszteltek.

2014. dec. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Ez eleg remiszto igy :-(

Nincs ilyen ismerosom aki menstrualt volna terhesseg alatt,foleg kozep idoig,de akkor sem ertem a baba hogy tud igy megmaradni .nem urul ki a mensessel egyutt?!

En akor sem hiszem el,vagy nem merem elhini,

Vagy a tesztek hibasak.

2014. dec. 7. 08:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha 100% védekeztetek akkor a tesztek hibásak. Ha nem védekeztetek akkor viszont 1. vagy terhes vagy és megmaradt a baba, 2 terhes voltál, de elment a baba. Nem hívnám vetélésnek mert szívhang még nem volt. Egyrészt csinálnék egy tesztet, reggeli vizeletből, mondjuk egy digitálisat az nem lesz szelem csíkos. Majd elmennék a dokihoz, hogy megnézzen. Mi nem látunk beléd, ez a te felelősséged. Ha próbálkoztok is a babával akkor én már ma bemennék a kórházba és kérném nézzenek meg, mert ha még ott a baba akkor adnak hormont, befektetnek stb. hogy meg is maradjon. (bár szerintem már csak volt ott baba)
2014. dec. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Képet rakj fel a tesztről. Menj dokihoz ha elmúlt a vérzés...lehet most ürül ki.utána elvileg negatív lesz a teszt.
2014. dec. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Koszonom nektekakor fogok tesztelni regel meg.

Nem tudok kepet felrakni mert kidobtam a teszteket,ketto napal ezelott.

Es nem vedekezunk,mar 36 eves vok a ferjem meg 38 eves,ha jone a baba,megtartanank.

2014. dec. 7. 08:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én akkor bemennék a kórházba és megnézetném magam, nem baj, hogy vérzel úgy is megtudnak vizsgálni engem is úgy vizsgáltak, bár én elvetéltem sajnos. (de azóta van babám)
2014. dec. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálam ugyanez volt. 10. napja menstruáltam a tesztnél, most az eredménye itt mérgelődik mellettem a földön.

Menj orvoshoz ASAP, én terhességmegtartó gyógyszert kaptam.

2014. dec. 7. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!