Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet baba? Január 28-án...

Lehet baba? Január 28-án voltam nőgyógyásznál, aki azt mondta, hogy nagyobb és puhább a méhem, nem csodálkozna, ha találna benne valakit, de nem látott semmit az UH-n, a tesztjeim negatívak, bár a mensim is csak jövő héten jönne meg.

Figyelt kérdés
Ma voltam vérvételen, mert a dokim pco-ra is gyanakszik. A hasam már egy hete úgy görcsölget, mintha meg akarna jönni, és naponta émelygek, hányingerem is van. Mondta a doki, hogy csak e hét végén csináljak terhességi tesztet, mert szerinte csak akkor mutatná ki. Most a vérvételen magasabb lett a prolaktin szintem 643,8 uIU/ML. Ez lehet terhességtől, vagy inkább pco? Vagy mindkettő?
2010. febr. 1. 15:59
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A mensidet jövőhétre várod?Ill nem várod?

Tesztek negatívak.

Persze,hogy a doki azt tanácsolta,hogy csak akkor tesztelj,mikorra nem várod ez tök logikus.

Minek költöd a pénzed ilyen korán tesztekre??

Nekem kimaradt mensi után 3 nappal lett pozitív!

Még ki sem maradt a mensid....

Lehet nem azt olvasod amit szeretnél,de a nagyobb,puhább méh nem jelenthet nálad babát,hiszen ha meg is fogantál,az még be sem ágyazódott a méh falába!


Magas prolaktin szinted van?Ez is nehezíti a teherbeesést,szedj rá Mastodynon cseppeket,az majd helyreállítja a hormonokat.

Ez inkább PCO,mint terhesség.


Ja és a tüneteid:mivel még be sem ágyazódott(ha van baba)

nincs HCG hormon termelés sem,ami a tüneteket okozná,úgyhogy szerintem nem terhességtől vannak tüneteid.


Ha nem jön meg a mensid,akkor tesztelj,addíg felesleges.

2010. febr. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek.
2010. febr. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!