Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Óvszerrel és megszakítással...

Óvszerrel és megszakítással védekeztünk! De már egy ideje késik a mensim. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A sima megszakítással egyszer már estem teherbe, szóval fokozottan figyeltünk a párommal, hogy ez még egy darabig ne forduljon elő. Ezért óvszert és mellé megszakítást alkalmazunk. Egyszer sem szakadt ki a gumi és még ki is vette a párom, de a menstruációm késik! Szerintetek így van rá esély, hogy terhes legyek?

2014. dec. 13. 10:14
 1/10 anonim ***** válasza:
az előváladéktól simán lehetsz,ha nem vigyáztatok
2014. dec. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
nincs olyan modszer ami 100%-os vedelmet nyujt
2014. dec. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

nem tartom valószínűnek. Múltkor nekem is 1 hetet késett.

Mi már 4 éve megszakítással védekezünk.

2014. dec. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi is megszakítással "védekeztünk" Épp ma vagyok 8 hetes terhes:)
2014. dec. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, és mióta késik?
2014. dec. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Ajj tudtam, hogy rögtön félre értik a kérdést, mondjuk rosszul is lett megfogalmazva.


Tehát óvszerrel és megszakítással védekeztek EGYSZERRE.

Tehát pasi felhúzza az óvszert, dugnak, kihúzza a vége előtt, és így szakítja meg ÓVSZERREL.

2014. dec. 14. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sajnálom, tényleg rosszul fogalmaztam meg. Úgy van ahogy az utolsó írja, olyan módszert használunk! Egyébként 18 vagyok.
2014. dec. 16. 14:27
 8/10 A kérdező kommentje:
és másfél hete késik
2014. dec. 16. 14:27
 9/10 anonim ***** válasza:

Amúgy elég kicsi az esélye szerintem.


Menj el dokihoz, vagy vegyél tesztet. De menj el tutira, lehet bármi, komoly, vagy kevésbé. Pl. stressz, vagy hormonális, ciszta, vagy akár semmi, csak sima késés.

2014. dec. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Cisztám az van, és gyógyszert is szedek rá, de az már régóta megvan, és eddig nem okozott semmilyen gondot, a nőgyógyász sem mondta, hogy okozhat ilyet.:(
2014. dec. 16. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!