Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mégis mi bajom? Terhesség?...

Mégis mi bajom? Terhesség? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
sziasztok. 2 hónapja pettingeltünk barátommal. Nem tette be meg semmi. Csak ujjazás volt, csak nem figyelt és az ujja előváladékos volt. Ezt utána mondta. Erre rá 1 hétre meg is jött normálisan addig tartott ameddig szokott és ugyan olyan erős volt. Most kellene megjönnie de egyenlőre csak fájdogál a hasam ahogy szokott előtte, meg folyás ami szintén szokott lenni. Fáradékony vagyok de ezen kívül semmi bajom, se tünetem. Járok alkalom adtán ilyen "természetgyógyászhoz" aki azt mondta csak idegesség és felfázás miatt vagyok így. Nektek mi a véleményetek? Lehetek terhes? Köszönöm a válaszokat. 17/L
2014. dec. 13. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. dec. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.:)
2014. dec. 13. 16:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem terhesség az tuti.
2014. dec. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem lehetsz az.
2014. dec. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Megnyugodtam! :)
2014. dec. 13. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!