Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mire utalhat a ciklusom 13....

Mire utalhat a ciklusom 13. napjan délelőtt barnás nyúlos nyákom volt a wc papiron?

Figyelt kérdés

25-26 naposak a ciklusaim. Elvileg ma lenne a peteérésem de soha nem volt meg barnás pecsétem..

Azóta semmi csak délelött volt...

Az kizart, hogy korán volt peteérés ès ez most beágyazodási vérzés volt?



2014. dec. 20. 21:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Ovulációs vérzés.
2014. dec. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ:)

Nem volt még ilyen soha...

Akkor ha ma együtt leszünk a párommal akkor van esély babára....

2014. dec. 20. 22:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Rövidebb a luteális fázisod valami miatt, azért teszed a 13. napra az ovudat?

Vagy csak beleestél abba a hibába, hogy a ciklus felénél hiszed?

2014. dec. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Vezettem gorbet az elozo honapban es akkor volt mikor a ciklus.hu irta. Most is vezetem de sajnos nem tudtam mindig merni meg sokszor fel is keltem ejjel. Igy most a ciklus.hu-ra hagyatkozom ami tegnap jelolte az ovumat! Akkor volt delelott a barnas pecset is. Viszont nem volt ovu fajdalom es nyak sem elotte csak reggel volt a barnas nyak es kesz..
2014. dec. 21. 10:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Elozo honapban is a 13. napon volt ovu akkor mertem is es 2 napig nyakom is volt es ovu fajdalmam 2-3 napig.
2014. dec. 21. 10:27
 6/7 Lalyka válasza:
Lehet, hogy arab, néger, vagy egyéb etnikai kisebbség van a dolgban...esetleg Soros György?
2019. jan. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Lalyka válasza:
Lehet, hogy arab, néger, vagy egyéb etnikai kisebbség van a hdolgban...esetleg Soros György?
2019. jan. 18. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!