Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Apró menstruációs görcsök,...

Apró menstruációs görcsök, nagyon erős mellfeszülés, magas hő! 4 év után reménykedhetek, hogy talán most sikerült?

Figyelt kérdés
Menzeszemet 24 és 25 között nem várom.A melleim másképp fáj mint ahogy szokott,húzódik,fáj és olyan mintha izomláz lenne benne.Az apró görcsöktől viszont nagyon félek,olyan mint amikor megakar jönni.Szurkoltok Nekem?
2014. dec. 21. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Szurkolok! Úristen, 4 év próbálkozás...

Mindenképp írj, mi újság, de bármilyen nehéz megállni, ne tesztelj 24-e előtt!!!

2014. dec. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 piroska és a farkas ***** válasza:
100%
én csak bíztatásul írom, h nekem az egyik legelső tünet volt az extra mellfeszülés, több nappal a teszt előtt.... hajrá! Nagyon drukkolok!
2014. dec. 21. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Aranyosak vagytok :).

Igen nekem is az extra mellfeszülés ami feltűnt meg nem olyan mint máskor szokott lenni.

Sajnos igen 4 éve pedig nincs semmi bajunk elméletileg.Ez alatt az idő alatt volt egy 8 hetes vetélésem 2 éve úgyhogy nagyon jó volna már a pozi teszt.

2014. dec. 21. 16:26
 4/9 anonim ***** válasza:
Nagyon nagyon nagyon drukkolok!D.
2014. dec. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szurkolok ... Nekem is erős mellfeszülésem van alhasi görcsök azon kivül semmi és szerdán derült ki hogy 7 hetes terhes vagyok és nekem is 3 év után... Tényleg ird meg az eredményt mert nagyon kiváncsi vagyok
2014. dec. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Gratulálok Neked,vigyázz Magatokra :)!

Hát nem tudom ma már nem fáj annyira a mellem mint eddig és bő krémes folyás jelentkezett.Nagyon az az érzésem,hogy ez a hónap is elúszott...

2014. dec. 22. 12:44
 7/9 A kérdező kommentje:
Ma sem jött meg :).Ha ma nem jelentkezik barna pecsételés (mensi előtt 2 nappal mindig van egy minimális) akkor holnap reggel tesztelek egyet.A mellem napközben hol fáj,hol nem de viszont estére annyira bedurran,bizsereg és fáj,hogy rá se tudok feküdni.Remélem ez jó jel :)
2014. dec. 23. 08:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi újság?????
2014. dec. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sajnos szombat reggel iszonyat erős görcsök közepette megjött :(.Majd legközelebb sikerül.
2014. dec. 29. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!