Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyik barátnőm együtt volt a...

Egyik barátnőm együtt volt a barátjával és a barátjának az ujja spermás volt, és állítása szerint így is teherbe lehet esni, ennek mennyi az esélye meg egyáltalán igaz? Már nagyon meg van áldva ezzel és kissé idegesítő.

Figyelt kérdés
2015. jan. 3. 21:47
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

....a barátnőm barátjának a testvérének a keresztanyja..


Ja...

Miért nem lehet egyszerűen megkérdezni, ha már úgyis anonim az oldal? :)

2015. jan. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hozsosimon válasza:
35%
Biztos nem lehet :D
2015. jan. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem nem azt kéne figyelni hogy kinek a mije, hanem arra válaszolni amit meg kérdeztem normálisan:)

Csak hozzá tettem ennyi, nem ez volt a kérdés én szerintem.

2015. jan. 3. 22:04
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyilván te magad vagy az a barátnő... és igen, lehetsz terhes akkor is, ha az ondó a barátod ujjáról került a hüvelyedbe.
2015. jan. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen, lehetsz terhes
2015. jan. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
igen, van eselye, de sok mindentol fugg ez is. Ha ovulacio kornyeken tortenik, akkor nagyobb.
2015. jan. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok :) nem egy ilyen kérdés volt már és mindig kiderült,hogy egy kis tini nem meri még itt sem "szemtől-szemben"megkérdezni amitől fél...bár nagylánynak hiszitek magatokat, ha a felelősség szikrája megcsillan betojtok és takaróztok...


A kérdésre te is tudod a választ, csak megnyugtatást vártál...

2015. jan. 4. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!