Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap voltam a 7. dpon,...

Tegnap voltam a 7. dpon, szörnyű napom volt, egész nap émelyegtem, néha megszédültem, ugye ilyen korán nem lehet ez tünet? (melleim nagyon fájnak, sőt nőtt is)

Figyelt kérdés
2015. jan. 7. 06:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Szia! Én a 9dpon voltam tegnap, egész délután iszonyatos fáradtság gyötört és azóta az ebéd volt az utolsó étkezésem, egész este hányingerem volt, borzalmasan aludtam éjjel, sírós hangulatom van, az émelygés ma reggel folytatódik...tegnap nekem is fájt a mellem, a bal jobban mint a jobb.

Ki az aki ilyet be akar képzelni?

Szerintem lehetsz simán rosszul, miért kéne mindenkinek egyformán ugyanazokat a "tüneteket" produkálni. Jobbulást, vigyázz magadra, drukkolok:)

2015. jan. 7. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Még korai. Hiszen ha lesz is baba még csak most foh beágyazódni.
2015. jan. 7. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Mégcsak most kezdődött a beágyazódás, ha terhes vagy, ilyen korán nincsenek terhes tünetek.
2015. jan. 7. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Cáfolok!! Kb a 9-10. Dpon annyira elkezdtek fájni és nőni a melleim hogy a szilvesztert sportmelltartóba nyomtam végig! Teszteltem, nehatív lett. Rá 5 napra nemvárt napján ugyan ezek a tünetek voltak...pozi teszttel. Igyen érezheted! 😉 várjuk a tesztet majd! Szorítok!

5+2 kismami

2015. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Gratulálok utolsó! :)

És köszi a reményt!

Első voltam...

2015. jan. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

[link]


tegnapi tesztem

2015. jan. 10. 05:48
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha időn bellüli akkor akár még pozi is lehet belőle! Látok valamit reméljük erősödik! Holnap tesztelsz?
2015. jan. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
annyiszor írtam már ide tök mindegy hogy időn belül vagy túl a pozi az pozi...csak ne vékony és szürke hanem ua vastag és rózsaszín csík legyen lehet halványabb is hiszen a hcg az idő előrehaladtával erősödik...ez egy halvány pozi teszt valszeg előbb volt ovud és két nap múlva ha minden ok erősebb lesz....7 dpo-n nem lenne ilyen viszont 11 dpo-n igen szóóval szerintem az ovud előbb volt...
2015. jan. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó ha megnézed a kérdező által kiírt kérdés dátumát és a kommentje dátumát kiszámolható, hogy a tesztet a 10.dpon csinálta. Bár szerintem mindegy mikori a lényeg, hogy pozitív:)
2015. jan. 17. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ja ja igazad van csak 7dpo ra koncentráltam....viszont akkor elég jó belőttem a teszt időbeni tartamát :D
2015. jan. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!