Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 10 napja voltam a párommal, a...

10 napja voltam a párommal, a teszttel még várnom kell, szóval nem tudom hogy terhes vagyok e, viszont 2napja erős fehér folyásom van, ez normális?

Figyelt kérdés

2015. jan. 11. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle folyás normális (persze, ha nem fertőzés), ebből következtetni semmire sem lehet. Éppúgy lehet majd várandósság, mint mensi.
2015. jan. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nincsen más, esetleg kellemetlen vagy szúrós szaga? vagy ha megszárad nem sárgás?
2015. jan. 11. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem, semmi..inkább ilyen túrós állagú
2015. jan. 11. 14:09
 4/5 anonim ***** válasza:
akkor doki inkább. lehet hogy vmit elkaptál. leginkább a gombára utal amit leírtál. én elég fogékony vagyok minden ilyen kis nyavalyára,úgy hogy volt már nekem is ilyen párszor. menj dokihoz mert ha az van és nem kezelik időben akkor úgy jársz mint én,hogy 3 hónapig küszködtem mire kigyógyítottak belőle. és mielőtt bármelyik kommentelő belekötne majd: attól,hogy nem viszket vagy ég lehet gomba. ezt egy nőgyógyász maga mondta nekem,mert nekem nem viszketett nem égett csak ez a folyás volt meg az elején. később persze amikor nem tudtam tőle szabadulni jelentkeztek ezek a tünetek is.
2015. jan. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Misszabza ***** válasza:

Ha túrós az gombás fertőzés jele lesz, nem a terhességé!


A tesztet a mensid kimaradásának első napján célszerű, reggeli vizeletből csinálni! Addig megjöhet!

2015. jan. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!